В Ямполі на грейдування ґрунтових доріг виділили 50 тисяч гривень, на ремонт доріг з твердим покриттям коштів немає

Депутати Ямпільської селищної ради внесли зміни до програми «Житлово-комунальне господарство та благоустрій населених пунктів на  2021 рік», якими передбачили 50 тисяч гривень на грейдування комунальних доріг Ямпільської селищної ради

Як пояснила селищний голова Ольга Губар, планується, що грейдер працюватиме по 8 годин у кожному старостинському окрузі та смт Ямпіль.

На питання депутатів щодо підсипки ґрунтових доріг, то селищний голова зазначила, що питання буде розглядатися пізніше.

А от на ремонт комунальних доріг з твердим покриттям селищна рада коштів немає.

-Пропозиції ми направили, але фінансовий ресурс громади всі ви бачите який, – зазначила Ольга Костянтинівна.

Очільницю селища доповнив і начальник фінансового управління селищної ради Євген Родінка:

-На сьогоднішній день ми маємо незабезпеченість 9 мільйонів гривень. 50 тисяч – це мало, але ми виходимо з того, що в першу чергу ми маємо виплачувати заробітну плату та розраховуватись за енергоносії. На комісії було озвучено, що на цьому тижні буде зустріч на якій буде вирішуватись питання по щебню.  Якщо це питання вирішиться, ми зможемо передбачити в бюджеті додаткові кошти.

Селищний голова Ольга Губар також повідомила, що селищна рада вже зв’язалась з підрядниками, які виконували ремонт доріг по бульвару Ювілейний (ділянка від Будинку побуту до пошти) та по Ботанічній (ділянка біля станції юних натуралістів).

-Після зими ми підняли договори, де є 5 років гарантії. Підрядники обіцяють, що приїдуть і виконають роботи – усунуть ті тріщини, – зазначила селищний голова.

1 thought on “В Ямполі на грейдування ґрунтових доріг виділили 50 тисяч гривень, на ремонт доріг з твердим покриттям коштів немає

  1. Напрям- від центру Зайнятості до кінця вул Лугова ,Нова,Коцюбинського проїдьте і гляньте,яка дорога,Не дорога,а пральна дошка,на велосипеді не можливо іхати,Ями такі,що колеса машини ховаються у лужі.А іти треба в резинових чоботях,а центрі переобуваться. Засипте ЯМИ !!!

Comments are closed.