Півмільйона на шкільний автобус: куди ямпільські депутати спрямували кошти селищного бюджету

Одним з головних питань порядку денного сьомої сесії селищної ради стали зміни до бюджету селища на поточний рік

Найбільшу суму – 570 000 гривень було направлено на придбання шкільного автобуса. Як пояснив виступаючий, купівля шкільного автобусу буде проходити в рамках співфінансування з обласного бюджету за формулою 30 на 70, де 30% – фінансування бюджету селищної ради, а решта – обласні кошти.

Крім того, до бюджету були внесені наступні зміни:

100 000 гривень направлено на забезпечення виплати заробітної плати з нарахуваннями іншому персоналу загальноосвітніх шкіл громади;

97 878 гривень – на оплату відшкодування витрат житлово-комунальних послуг з водопостачання та водовідведення ТОВ «Водолій-БС» на придбання насосного агрегату – 80 778 гривень та шафи керування з пристроєм плавного пуску – 17 100 гривень;

54 900 гривень – на функціонування комунальної установи «Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Ямпільської селищної ради»;

50 000 гривень – на грейдування комунальних доріг Ямпільської селищної ради;

50 000 гривень – на оплату послуг з розроблення планувальної документації «Проєкт стратегії сталого розвитку територіальної громади Ямпільської селищної ради до 2027 року»

40 000 гривень – на надання одноразової грошової допомоги онкохворим громадянам на лікування

39 000 гривень – на розроблення проекту та проведення його експертизи по об’єкту «Капітальний ремонт даху будинку № 7 по вулиці Ботанічна в смт Ямпіль Сумської області»

15 000 гривень – виготовлення проєкту та проведення його експертизи по об’єкту «Капітальний ремонт дитячих санвузлів у будівлі комунального закладу Ямпільський дошкільний навчальний заклад «Малятко»

6 thoughts on “Півмільйона на шкільний автобус: куди ямпільські депутати спрямували кошти селищного бюджету

  1. Поясніть, будь ласка, що це таке Ямпільский центр професійного розвитку педагогічних працівників. Де він знаходиться і чим займається, хто ним керує?

    1. Это новое ведения действует как стала громада, набрали молодежь, и они будут управлять учителями

    2. він під прикриттям працює, особливо в умовах карантину, безпосередньо підвищує кваліфікацію педагогів, що досить актуально,адже школи і діти потребують високоосвідчених викладачів

  2. Це як ” наглядові ради “.Молоді ,щоб “управляти вчителями ” треба самим досвід мати. Хоча зараз досвід і знання не цінуються, головне щоб спідниця покоротше це так у всіх фірмах.

  3. Уважаемые,Ямпольским центром профессионального развития педагогических работников управляет педагог с опытом и высокой квалификацией. И к вашему сведению,носить юбки короткие – не в ее стиле.

Comments are closed.