Ямпільська інтернет-газета розпочинає прийом питань на онлайн-конференцію з генеральним директором ТОВ «Водолій-БС» Олегом Сахошко, яка, відповідно до домовленостей, відбудеться 14 вересня. Запрошуємо ставити складні, але коректні запитання в форму для коментарів!Учасник конференції висунув вимогу, за якою він має право відмовитись відповідати на питання від користувачів, що некоректно підписали себе. Тож, просимо врахувати і це.

17 thoughts on “Онлайн-конференція з Олегом Сахошко

 1. Тоді вже і запитання хай сам собі задасть і відповіді будуть задовольняти “Учасника” так званої конференції

 2. Олег Владимирович, как можно отлечить выполняется ли нет пункт: “Содержание придомовой територии”? какие виды работ входят в эту услугу? Более подробно остановитесь пожалуста на пункте уборка придомовой територии и на основании каких нормативных документов основуются Ваши утверждения?

 3. Цікавить питання: Чи планує Ваше підприємство в осінню-зимовий період встановити мусорні баки біля багатоповерхівок?

 4. Олег Володимирович!Вам не соромно дивитися ямпільчанам в очі за такі просто не помірні тарифи? Чи може Вам і меру смт Ямпіль таке поняття як “совість” не відомо.

 5. Олег Владимирович, какое качество воды в ямпольском водопроводе? Безопастна ли она для потребителей, особенно детей?

 6. Планируется ли повышение тарифов на водоснабжение, содержание придомовой територии в этом году? К чему стоит готовится ямпольчанам?
  Будет ли пересмотрена вами ваша ценовая политика и когда стоит ждать баланса цены и качества от вашего предприятия?

 7. Можно взнати, коли будуть ремонтуватися перший і четвертий пйд’їзди будинку 52 по вул. Боженко? Скількі в цьому році відремонтовано під’їздів? Якій об’єм робіт планується зробити на наступний рік?

 8. Чи планує підприємство надавати допомогу в організації і проведенні культурно – масових заходах,які проводяться в селищі Ямпіль?

 9. Які нововведення від “Водолія” слід чекати ямпільчанам в найближчий час?

 10. Чи планує “Водолій” разом з мерією до заморозків всеж таки забетонувати лавки у центральному сквері? А то стоять ці лавки немов на “курячих ніжках” зустрічаючі і проводжаючі поважний люд зі всього району.

 11. Олег Владимирович,неужели нельзя хоть частично ликвидировать последствия двух аварий, что произошли в первом подъезде 10 дома по ул.Заводской, особенно на пятом этаже? Или так и будем жить?

 12. Чи планується заміна в селищі Ямпіль давно застарілих труб водопостачання на нові? Якщо так, то в якій термін і які участки?

 13. Олег Владимирович, я очень довольна качеством услуг Вашей фирмы. Раньше каждый порыв водопровода парализовал посёлок на 1-2 недели. Теперь всё решается за считанные дни. За это спасибо!
  Но при этом, уж сильно дорого мне обходятся Ваши услуги. Как можно сэкономить на воде, на услугах ЖКХ? Нельзя ли сделать скидку для пенсионеров? Это бы оценили ямпольчани!

 14. Хотелось посмотреть расчеты тарифов на воду.Где можно это сделать и кто (фамилия)их предоставит.Или это у Вас СЕКРЕТНАЯ информация?Думает ли Ваша организация над понижением цены на воду? Поделитесь мыслями за счет чего или кого это можно сделать?

 15. Шановний Олег Володимирович! До Вас звертаються мешканці під’їзду №2 будинку 6 бульвар Ювілейний в смт Ямпіль.
  Коли буде виконане пообіцяне Вами в листі №7 від 21 січня 2011 року:
  А) обладнання відливу для відведення дощових вод з даху над вхідними дверима до 30.04.2011 р.
  Б) Ремонт вхідних дверей, обладнання вхідних дверей до підвального приміщення, поточний ремонт під’їзду – до 31.05.2011 року.
  З усього обіцяного Вами проведено покраска стін на сходах, залишивши коридори у під’їзді не окрашеними.

 16. Просимо пояснити, що входить до послуги по прибиранню прибудинкової території і коли вона має бути прибрана.

 17. Заявления о протекании крыши от жильцов дома №6 по ул.Заводская поступают регулярно. Уже закончилось лето, вы говорите, что шифер закуплен. П О Ч Е М У не произведена частичная его замена???

Comments are closed.

error: Content is protected !!