На реконструкцію будинку М. Неплюєва у Воздвиженському необхідно 1,85 мільйона гривень

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав директор музею Трудове братство М.М. Неплюєва Валерій Авдасьов  

Наприкінці березня, на замовлення Відділу культури та туризму Ямпільської селищної ради, коштом мецената, були виготовлені документи для консервації будинку М.М. Неплюєва в селі Воздвиженське. Вартість робіт згідно кошторису – 1,85 млн грн.

Це дуже важливий, але лише перший крок, у справі збереження будинку М.М. Неплюєва. Здійснення подальших кроків (знаходження джерел фінансування, проведення тендеру і укладання угоди з підрядником) залежать не лише від директора громадського музею, а й, у великій мірі, і від Селищної ради.

Треба зазначити, що проект з консервації має обмежений термін дії. І, якщо в поточному році ми не почнемо будівельні роботи, то потім все треба буде починати з нуля. Будинок Неплюєва знаходиться в жахливому стані. До “наступного разу” він просто не доживе.

4 thoughts on “На реконструкцію будинку М. Неплюєва у Воздвиженському необхідно 1,85 мільйона гривень

  1. “Коштом мецената було виготовлено документи” то есть малюнок.

  2. Цікаво, чиїми зусиллями був знайдений той “таємничий” меценат, що зголосився на реконструкцію будинку Неплюєва і що цим, тобто, відновленням передбачається у майбутньому для самого села: екскурсії, будуватимуть інфраструктуру загалом.

  3. А не полезнее ли 1,85 миллиона вложить в развитие громады ?

Comments are closed.