Інцидент стався 12 березня по вулиці Леніна. Тварина напала на дівчинку 2014 року народження і нанесла шкоду її здоров’ю.

Правоохоронці склали на власницю собаки протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст 154 КУпАП «Порушення правил тримання собак і котів, що спричинили заподіяння шкоди здоров’ю людей або їх майну».

Читайте також: в Свесі бродяча собака покусала людину. У тварини виявили сказ

Суд призначив правопорушниці 51 гривню штрафу, але вагомішим покаранням для неї стане необхідність сплати судового збору, який становить 454 гривні.

Фото ілюстративне

1 thought on “В Шатрищах жінка заплатить штраф за собаку, яка напала на шестирічну дівчинку

  1. Давно уже пора обращать внимание на проблему “гуляющих просто так по улице собак”,особенно если у этих собак есть хозяева. Вот посмотришь, маленьких собачек по поселку водят на поводке, а огроменные – просто бегают рядом с хозяином или сами, чем очень пугаю окружающих, особенно с маленькими детьми. По-моему,раз завел собаку,будь добр следить за ней и уважать хоть немного окружающих людей, чтоб она никого не напугала и не укусила. Надеюсь,что в будущем увеличат штрафы за должное содержание домашних животных.

Comments are closed.