Деркач заявив про підготовку замаху на нього

Народний депутат Андрій Деркач звернувся до генерального прокурора України Ірини Венедіктової із заявою про підготовку замаху на його вбивство і вбивство екс-прокурора Генеральної прокуратури України Костянтина Кулика з боку представників компанії KROLL Associates UK LTD.

“Хто готує? Група з дев’яти осіб, переважно громадяни Великої Британії, які прибули до України. Наразі вони збирають дані про мене і Кулика для складання плану і безпосередньо фізичної ліквідації. Як вдалося з’ясувати, одним із безпосередніх виконавців убивства має стати громадянин Албанії, член згаданої групи”, – написав Деркач у Telegram-каналі у вівторок.

У заяві парламентарія зазначено, що він отримав інформацію про підготовку замаху від журналістів-розслідувачів.

З огляду на це він звернувся до Служби безпеки України з проханням розслідувати діяльність компанії KROLL. “Будучи народним депутатом України, скеровую до СБУ звернення, в якому прошу: розслідувати діяльність воєнізованої групи і спецагентів KROLL Associates UK LTD, перевірити законність такої діяльності KROLL Associates UK LTD на території України”, – йдеться у заяві.

Деркач також просить встановити причетність KROLL Associates UK LTD “до незаконного збору інформації, спостереження та підготовки до замаху на вбивство громадян України”.

4 thoughts on “Деркач заявив про підготовку замаху на нього

  1. Ну что, патриоты нэнькины. Сейчас пинать ногами начнете или подождете пока совсем не живой будет?

  2. Эта мания величия аж слишком прет, это же ж надо даже про замахи на него ему же и рассказали, жесть король б…..

  3. За цієі влади вусатий кедебешник може спати спокійно- він постраждає тільки від випадковоі цеглини з аварійного даху…

Comments are closed.