Через перевантажений транспорт Ямпіль може залишитись без залишків асфальту

Дорожнє покриття, як аварійне, так і нещодавно відремонтоване, не витримує навантаження лісовозів та сільськогосподарської техніки. Сезонні обмеження на Ямпільщині не дотримуються, жодного контролю за вагою транспортних засобів не здійснюється

Наш край вже давно перетворився на сировинний придаток, який економічно привабливий лише своїми ресурсами – лісами та сільськогосподарськими угіддями. Через це всі ми є свідками масштабного вивозу лісу-кругляку та зерна до інших регіонів країни на переробку. Для мінімізації транспортних витрат окремі підприємства практикують перевантаження транспортних засобів, що стає головною причиною руйнування дорожнього покриття.

Особливо це помітно в весняний період, коли дороги найменш готові витримувати багатотонне навантаження.

Читайте також: як в Ямполі запрацював пересувний пункт габаритно – вагового контролю в 2017 році. 

Сезонні обмеження

На період з 22 березня по 15 квітня Служба автомобільних доріг у Сумській області заборонила рух територіальною дорогою Т-19-15 КПП “С. Буда”-Ямпіль-Береза” вантажного транспорту з осьовим навантаженням понад 7 т.

Згубно у цей період вантажівки з таким навантаженням впливають і на дороги місцевого значення. Яскравим прикладом цьому є ділянка дороги Ямпіль-Свеса, яка в Ямполі проходить біля лісогосподарського підприємства. Величезні ями на цій ділянці – яскраве підтвердження впливу вантажівок на дорожнє покриття.

На жаль, під колесами вантажівок руйнується, як аварійні дороги, які вже давно потребують ремонту, так і нещодавно відремонтовані ділянки.

Відсутність контролю  

Однією з причин перевантаження транспорту є те, що на території Ямпільщини не здійснюється ваговий та габаритний контроль, хоча всі можливості для цього є. Ще в 2017 році за кошти районного бюджету був влаштований майданчик для пересувного пункту габаритно – вагового контролю, який розмістили на південній околиці Ямполя. Тоді на його будівництво витратили 80,6 тисяч гривень.

Цікаво, що за всі п’ять років його існування відомо лише про один випадок виявлення порушення – в 2017 році на 103 євро оштрафували одне з місцевих лісогосподарських підприємств, вантажівка якого виявилась перевантаженою.

З тих пір жодних повідомлень про виявлення порушень немає, але не тому, що на  Ямпільщині дотримуються правила, а через те, що пересуваний пункт банально не працює.

Якщо ситуація так розвиватиметься і далі, то про жодне відновлення доріг на Ямпільщині мова йти не буде. Під таким навантаженням і нові відремонтовані дороги за кілька років перетворяться на аварійні.  

8 thoughts on “Через перевантажений транспорт Ямпіль може залишитись без залишків асфальту

    1. Им платят деньги за без препятствиное передвижение перегруженного транспорта по дорогам района.

  1. 2 фуры выехали с лесхоза забитые лесом 17:10 в сторону ямполя.. Я не стукач просто меня тоже бесят эти ямы

  2. Деркачевский наш край, ау? Вы при власти уже полгода, где изменения хоть какие- то? У вас свой мэр, абсолютное большинство в поссовете, что вы сделали для громады за это время?

  3. Возьмите калькулятор и просчитайте нагрузку на ось. Мумники

  4. Є таке визначення в правилах дорожнього руху повна маса автомобіля! Авто не має право брати більше ніж вказано заводом виробником

Comments are closed.