Ще зовсім недавно колекцією антикварних речей могли похвалитися одиниці шанувальників старовини, сьогодні ж ситуація докорінно змінилася. Колекціонуванням робіт старих живописців, скульптури та інших антикварних предметів стали займатися люди, які далекі від цієї області.

Чому наші співгромадяни стали цікавитися колекційним матеріалом, предметами мистецтва та старовини? Відповідь на це питання пов’язують більшою мірою зі світовою кризою, що посилила економіку країн, які відносно недавно розглядалися як благополучні з точки зору інвестицій. Наша країна не стала винятком.

Розчарувавшись в прибутковості інвестиційних портфелів, багато інвесторів звернули свій погляд на ринок антикваріату та стали серйозно займатися колекціонуванням предметів старовини.

Насправді, колекціонування зараз слід розглядати не тільки як хобі, а й вигідні інвестиції. З кожним роком кількість старовинних речей стає все менше, в зв’язку з чим, їх вартість постійно зростає.

Хто може створювати приватні колекції антикваріату?

Колекціонування предметів старовини в наш час можуть собі дозволити не тільки заможні люди, а й прості обивателі. Щоб стартувати, починаючому інвестору потрібна невелика сума та деякі знання в даній області.

Головною небезпекою, яка підстерігає новачка на кожному кроці, є придбання пiдробки. Антикваріат досить часто підробляють, дане шахрайство зазвичай виявляється в живопису, порцелянових предметах та ювелірних прикрасах. Причому даний факт стосується не тільки вітчизняного ринку, але й світового. Навіть купуючи антикваріат в Європі, ви можете замість старовинного полотна купити копію, намальовану сучасним художником, а статуетка з порцеляни просто виявиться черговим твором Піднебесної.

Де купити предмети колекціонування?

Якщо ви хочете зробити відмінні інвестиції і створити унікальну в своєму роді антикварну колекцію, то слід придбати відповідні знання та досвід. Буде корисно відвідати музеї, виставки, різні антикварні крамниці, вивчити мистецтво і пройти по блошиному ринку. Але є й інший варіант – робити покупки в надійних місцях, таких як наша антикварна крамниця.

Старовинні антикварні колекції можна створити лише в тому випадку, якщо купувати предмети у перевірених продавців. Ви можете вивчити асортимент нашого салону та покласти початок своєї колекційної діяльності. Фахівці антикварної крамниці володіють необхідною для проведення експертизи кваліфікацією.