На шляху з Глухова на Ямпіль автомобілістів зустрічають занедбані символи колишнього Ямпільського району.  

Ще у радянські часи понад головними автодорогами було встановлено три знаки «Ямпільський район», які інформували про початок адміністративно-територіальної одиниці на умовному кордоні з Шосткинським, Середино-Будським та Глухівським районами. Тоді особливим чином оформили саме «кордон» з Глухівщиною, де окрім інформаційного знаку, збудували і споруду у виді величезних грибів. Остання, до речі, полюбилась людям, ставши певним символом нашого грибного краю.

Читайте також: понад відремонтованою дорогою Шостка-Ямпіль ржавіє знак «Ямпільський район»

Вже колишній Ямпільський район не надто турбувався про свою символіку, тож поступово вона прийшли у занедбаний стан. Металевий знак покрився іржею, з нього зникли і окремі об’ємні букви, а про «Грибки» взагалі забули. Сьогодні ця споруда осипається, а на доху ось-ось виростуть дерева.

25 жовтня минулого року Ямпільський район перестав існувати, а «Грибки» стали межею новоствореної Ямпільської об’єднаної територіальної громади.     

4 thoughts on “При в’їзді на Ямпільщину гостей зустрічають занедбані символи

  1. Района нет но теперь ямпольская громада в пределах етой административной границы изменить название и покрасить и будет приятно. А снести всегда успеете!

  2. А я думаю встречают ямы когда едешь от березы себе 100-140(150), а потом бац ямпольский р-н и (100-80, а то и 60-40) до середины орловки, что бы опять поехать

Comments are closed.

error: Content is protected !!