З розвитком системи інтернет-магазинів придбати бажаний товар для жителів нашого регіону вже не проблема. Його можно замовити в сподобавшомуся вами магазині і часто за ціну нижчу, чим в місцевих торгівельних точках. Та і з доставкою товару, ще до недавнього часу, не було жодних проблем. Його доставляла компанія “Нова пошта”, поки що єдиний перевізник на Ямпільщині. Та перед березневими святами цю компанію почало лихоманити. Спочатку змінився оператор і пункт Нової пошти в Ямполі почав працювати лише три дні на тиждень. Потім, без попередження і об’яв компанія переїхала в нове приміщення, а замовникам товару довелося буквально бігати за машиною “Нова пошта”, щоб отримати свій товар. Ще одним мінусом в роботі компанії – була відсутність компьютерізації. Як наслідок – квитанції виписувались від руки і вводилися в компьтер лише в м Шостка, а це було вкрай не зручно.

Зараз керівництво “Нової пошти” підготавлює нове приміщення і обіцяє всі недоліки усунути, щоб повернути собі втрачену довіру ямпільчан.

4 thoughts on ““Нова пошта” – втратила довіру ямпільчан

  1. Пользуются тем, что только одни в Ямполе-вот и приходится бегать. Видел как производят разгрузку товара.Это ужас.Товар часто-густо падает, а грузчикам пофиг….

  2. Пока не будет работать оператором кто-то из ямпольчан, то дела не будет.Будем бегать еще долго.

  3. Шановні, мені смішно, що в нашому Ямполі Вам доводиться бігати, де все селище можна перейти за 15-20 хвилин, ніби ви живете десь “мегаполісі” – це ж по Шостці мотатись. Інформація розповсюджується дуже швидко, що, де, коли трапилось. Наприклад, мені, оператор повідомила. що змінилась адреса, коли я передавав посилку. Радійте тому, що хоч в окремі дні працює відділення, це вже прогрес! А можливість купувати через Інтернет дає Вам змогу значно економити час та кошти! Та передати вантаж чи посилку вигідніше передати через Нову пошту, ніж супроводжувати власноруч. Кому треба допомога при купівлі товарів, звертайтесь до мене, зроблю все в найкращому варіанті.

  4. Клиенты Новой Почты, будьте предельно внимательны. С перевозчиком происходит что-то очень подозрительное. Новая Почта полгода назад и сейчас – это две разные организации. Сейчас с каждым днем становится все хуже и хуже. Никогда не страхуйте по полной стоимости – деньги за битый товар все равно не вернут, не переплачивайте за их обман. Мифический “юридический отдел” пишет отказы в автоматическом режиме, – и им плевать, что товар тщательно упакован и подписан “стекло” или “хрупкое”. У кого есть такая возможность, переходите на других перевозчиков – этот загибается, может быть ситуация, что в один момент закроется и деньги за наложенный платеж к Вам так и не доедут.

Comments are closed.

error: Content is protected !!