В Ямполі хочуть зробити одну з сторін бульвару Ювілейний повністю пішохідною

Як інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради, станом на 12 квітня у спеціальному опитуванні висловили свою думку 603 особи. 422 особи надають перевагу облаштуванню пішохідної зони.

Читайте також: ремонт цієї дороги по бульвару Ювілейному був проведений в 2017 році. 2 тисячі 877 квадратних метрів нового асфальтного покриття обійшлись бюджету 700 тисяч гривень.

«Паралельно з опитуванням населення щодо пішохідної зони по бульв. Ювілейний, селищною радою проводяться зустрічі з представниками «Нова пошта» та підприємцями, чиї заклади та магазини розташовані вздовж вулиці. Напрацьовується план заходів по впорядкуванню під’їзних шляхів з провулку Бузковий та встановленню обмежувальних знаків», – зазначається у повідомленні.

6 thoughts on “В Ямполі хочуть зробити одну з сторін бульвару Ювілейний повністю пішохідною

  1. Перший раз чую про якесь спеціальне опитування. А де були об’яви про його проведення? Комунікація селищної ради з ямпільчаними- повний нуль. Таке враження, що деркачівська команда проводить опитування, так само як і вибори.

    1. на сайте селищной рады есть. Но правда найти его нужно самому) и это не слишком просто)

    2. Опитування проводилося в вайбер групі Ямпіль, та й селищна рада всі опитування викладує на своїй фейсбук сторінці.

  2. Доведіть докладу проїзд біля пекарні. А знак пішохідна зона це не проїзд заборонено) Можно но не всім. Скільки простоїть тот знак і кого будуть штрафовать!

Comments are closed.