Пенсії в Україні від вересня 2021 року будуть нараховувати на банківський рахунок. Кожен громадянин може обрати той банк, який йому більше до вподоби, до 1 вересня.

Про це повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

Музиченко наголосив, що якщо громадяни до вересня не оберуть банк, то орган, який здійснює виплату, самостійно відкриватиме банківські рахунки для таких громадян, а після – сповістить таких пенсіонерів про це.

Читайте також: після закриття ямпільського відділення ПриватБанку, на території Ямпільсського району залишилась лише одна банківська установа.

“У нас існує процедура проведення цього заходу в один дотик. Пенсіонер або одержувач соціальної допомоги вибирає банківську установу, звертається туди, оформляє рахунок, інформація про цей рахунок надходить з банку самостійно в орган, який забезпечує виплату. Людині нікуди ходити не треба”, – розповів заступник голови Мінсоцполітики.

За його даними, нині в Україні майже 70 % пенсіонерів вже отримують виплати через банківські установи і обрали свій банк самостійно.

До слова, подібна ініціатива Мінсоцполітики набуває чинності від 1 вересня, виняток – інваліди першої групи, і пенсіонери, віком від 80 років.

1 thought on “Всі пенсіонери не старше 80 років отримуватимуть пенсію на банківську картку

  1. А с села тоже теперь пенсионеру придется ездить на банкомат или там по прежнему будут привозить пенсию представители укрпочты раз в месяц как это раньше было ?

Comments are closed.