ЯМПІЛЬСЬКИЙ АГРОЛІСГОСП ВИКРИЛИ НА НЕЗАКОННІЙ ВИРУБЦІ ЛІСУ НА 3,2 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Сумською обласною прокуратурою 13 квітня 2021 року повідомлено про підозру головному лісничому Ямпільського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Ямпільський агролісгосп», через службову недбалість якого інтересам держави завдано шкоду в розмірі 3,2 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це повідомляє офіційний сайт Прокуратури Сумської області  

За даними слідства, підозрюваний у 2019 році невірно зазначив координати, відповідно до яких було видано лісорубний квиток та проведено рубку дерев на земельній ділянці площею 1,2 га на території Марчихино-Будської сільської ради.

Читайте також: в 2020 році ДАП «Ямпільський агролісгосп» незаконно не допустив на перевірку інспекторів Державної екологічної інспекції України у Сумській області

Відповідно до висновку експертиз, через допущену головним лісничим помилку було незаконно зрубано 333 дерева, які не підлягали вирубці, на загальну суму 3,2 млн грн.

Протиправну діяльність особи викрито Слідчим Управлінням Нацполіції спільно з Управлінням Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

6 thoughts on “ЯМПІЛЬСЬКИЙ АГРОЛІСГОСП ВИКРИЛИ НА НЕЗАКОННІЙ ВИРУБЦІ ЛІСУ НА 3,2 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

  1. Настоящий патриот. Чтобы врагу меньше леса досталось.

  2. Ну а по Щорса ночью возили 2 года назад после ближе к 1,2 ночи, один в один дерево было, это наверное все законо, днем же времени нету

Comments are closed.