Зустрічай новинку від «Бєлой Бярози»!

Раніше наші бабусі, умовляючи онуків поснідати, часто примовляли:

«Маслице з ранку – для ясності розуму!». І це працювало, діти наминали бутерброди з маслом, і ситими відправлялися по своїм маленьким справам.

Звідки з’явилася ця мудрість?

Можливо, наші бабусі й не підозрювали, наскільки вони мали рацію.

Саме вершкове масло зменшує шкоду продуктів, які безпосередньо підвищують холестерин в крові, і забезпечує нормальний рівень правильного холестерину.

До того ж у вершковому маслі містяться вітаміни А, В, С, D, Е, що дуже важливі для здоров’я і краси шкіри та волосся.

І взагалі, складно уявити наше життя без цього продукту, вершкове масло, як частина національної кухні, завжди посідає почесне місце в холодильниках українських людей.

Саме тому, ТМ «Бєлая Бяроза» https://bbyaroza.by/, розуміючи популярність, корисність і необхідність цього продукту не тільки, як інгредієнту для свого морозива, вирішила донести до столу споживача якісне та смачне вершкове масло!

Але масло – маслу ворожнеча.

Дотримуючись своєї суворої політики, в якій соціальна відповідальність бренду щодо якості продукції – завжди є і буде в пріоритеті, ТМ «Бєлая Бяроза» звернулася до своїх партнерів – виробників вершкового масла в Білорусі. І після довгого вивчення і дослідження ринку даного продукту, визначилася з виробником і налагодила постачання білоруського масла в Україну.

Так на прилавках наших магазинів з’явилося солодковершкове масло ТМ «Бєлая Бяроза», яке виробляється одним з провідних виробників вершкового масла в Білорусі «Бабусина кринька».

В асортиментній лінійці вершкового масла ТМ «Бєлая Бяроза» представлено два види:

Солодковершкове несолоне масло 82,5% жирності;

і особлива гордість ТМ «Бєлая Бяроза» – солодковершкове несолоне масло Елітне 84% жирності! https://bbyaroza.by/

Чому гордість? Тому що такої якості і жирності масла до сих пір не було на полицях наших магазинів!

ТМ «Бєлая Бяроза» пишається своїм новим напрямком, якість продукції якого не підведе!

Дивіться на прилавках магазинів, як кажуть «масло-масляне» від ТМ «Бєлая Бяроза», куштуйте, насолоджуйтеся та будьте здорові!