На прохання депутатів Ямпільський селищний голова Ольга Губар прокоментувала конфлікт, який стався 20 квітня під час грейдування вулиці Єгорівська

На думку селищної влади, у інциденті винні саме мешканці вулиці.  

«Процедура грейдування знаєте в чому полягає? Трактор йде і вирівнює нерівну поверхню, те, що зрізається, підсипається у ямки. Вирівнювання відбувається не за один прохід, попутно трактор утрамбовує.

Коли трактор зайшов на вулицю Єгорівську, то вискочило дві жіночки і кинулись прямо під трактор. Розумієте ситуацію? Можна було поліцію визвати, але водій, чесно кажучи, був дуже шокований витівкою громадян. Там криків було багато і нецензурщини. Водій зателефонував нам, на місце виїжджав Сергій Васильович Кузьменко (заступник селищного голови, – ред.) і вислухав все, що можна. Водій сказав, що на цю вулицю не поїде, доки вони між собою не розберуться», – зазначила селищний голова.

Нагадаємо, 20 квітня в Ямполя на вулиці Єгорівській було заплановане грейдування ґрунтової дороги, але грейдер проїхав вулицею лише один раз. Кожна з сторін конфлікту озвучує різні версії події.

7 thoughts on “Ольга Губар: коли трактор зайшов на вулицю Єгорівську, то вискочило дві жіночки і кинулись прямо під нього

  1. Точно! “Чтобы была горячая вода,сперва ее нужно подогреть!”Губарша жжжжоттт!))))

  2. Для того щоб такого не було мiсцева влада мала провести роз’яснювальнi роботи з громадянами i пояснити як вiдбуваэться сам процес( а краще розжувати) адже не всi пенсiонери розумiють як це правильно мае робитися. Ось i вся проблема!!!!!

  3. Сколько заплатили за (грейдирование).вопрос “тетеньки” встречали его уже на въезде? Нах&я вы морочите людям головы

  4. А получилось так потому что ранее уже грейдер по улице проходил и ничего с этого хорошего не получилось, а одна грязь, вот люди на это раз и встали на защиту своей улицы потому что им здесь ездить и ходить, а что подсыпку надо сделать так это и так ясно. Будем ждать подсыпку в тех местах где невозможно ни пройти ни проехать.

  5. Чтобы сделать подсыпку , нужно было сначала выровнять. А выровнять не дали.

    1. Да уже ровняли и видели как вот поэтому и не дали люди, потому что сделали только хуже и на этот раз было бы так. Навернули под дома и заборы такое, что ни во двор ни в гараж не заехать.Если бы жили здесь то так бы не рассуждали.

Comments are closed.

error: Content is protected !!