В Ямполі ще не вирішили, що робити зі старим приміщенням Центру дитячої та юнацької творчості

Комунальний заклад розмістять у двоповерховому приміщенні, де раніше знаходилась адмінбудівля селищної ради. А ось доля старого приміщення Центру дитячої та юнацької творчості ще не вирішена.    

На питання депутатів, чи буде використовуватись одноповерхове приміщення по вулиці Спасо-Преображенська, у яке останніми роками були вкладені великі бюджетні кошти, відповіла селищний голова Ольга Губар:  

-Будем бачити. Якщо буде використовуватись, то на умовах утримання. Поки що буде, ніхто ж його не забирає. А для того, щоб забрати потрібно розуміти кому…

«Це єдиний заклад, який відповідає вимогам про доступність, заклад, де десь золоті унітази закопані – ми це пам’ятаємо…(саркастично, – ред.) Ні, поки що залишається все, але ви розумієте, що у керівника закладу є пропозиції. Ми вирішили на наступному тижні заслухати на комісії керівників позашкільних закладів, з подальшим заслуховуванням на сесії. Для того, щоб ви задавали питання безпосередньо їм: що у них є сьогодні, які у них є плани на перспективу, яке у них, взагалі, є бачення розвитку позашкілля у ямпільській громаді. Питання дуже багато», – зазначила селищний голова.  

Нагадаємо, у 2017 році за кошти субвенції з державного бюджету в цьому будинку відремонтували дах, а за кошти районного бюджету була перебудована веранда та проведена реконструкція фасаду (конкретні суми тоді названі не були). В 2019 році в цьому приміщенні спорудили туалет, який обійшовся бюджету в 209 тисяч гривень.

У лютому 2020 року у приміщенні Центру сталась пожежа, для відновлення даху споруди з районного бюджету згодом виділили ще 42,5 тисячі гривень. Крім того, районна рада виділила кошти на заміну пошкодженої комп’ютерної техніки.

2 thoughts on “В Ямполі ще не вирішили, що робити зі старим приміщенням Центру дитячої та юнацької творчості

  1. Здание бывшего поссовета 148 тысяч оценено. Двухэтажное,кирпичное…а туалет за 209 тысяч сделали…круто. И ни с кого за это шляпу не сняли. Да и делал друган бывшего зама.

    1. Ага. Теперь сарай со сральней тысяч в 50 можно оценивать и продавать.

Comments are closed.