Держава виділила кошти на поточний ремонт автомобільної дороги загального користування Т-02-02 з розробкою проєктної документації. Це автошлях державного значення, який пролягає через Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань (загальна довжина складає 216,7 км). 

Відремонтувати збираються найбільш проблемні ділянки. Замовником виступає Служба автомобільних доріг у Вінницькій області. Відповідна інформація була оприлюднена в електронній системі публічних закупівель Прозоро

Очікувана сума закупівлі складає 594 мільйони гривень. Протягом аукціону вона буде знижуватися, адже для перемоги у закупівлі постачальнику необхідно буде запропонувати ціну менше, ніж у інших. Мінімальний крок пониження складає 2 970 000 гривень.  

Очікується, що ремонт окремих ділянок дороги Т-02-02 буде завершений до 31 грудня 2022 року. Наразі триває прийом пропозицій, який закінчиться 16 квітня. 

Щоб одразу відсіяти “несерйозних” учасників, замовник зазначив обов’язкову наявність тендерного забезпечення на суму 5 940 000 гривень. 

Отже, сподіваємося, що за допомогою електронної системи Прозоро держава заощадить кошти та отримає якісно відремонтувати автомобільну дорогу.