Мені не приємно, що в Ямполі досі є проблема з підприємцями Дідухом та Московко – заявив заступник голови обласної ради Іван Ребенко, підчас виступу на засіданні районної ради. В минулому скликанні я був закріплений за Ямпільським районом і чимало зусиль доклав для припинення цього виробництва. За моїм депутатським запитом підприємців неодноразово штрафували: Дідуха шість разів, а Московка чотири. Були накладені стягання більш ніж на 2 і 1 тисячу гривень відповідно, але підприємці досі працюють, бо для них ці суми нічого не значать.

Проблема в тому, що питання знаходиться не в компетенції обласної та районної ради. Господарем землі є Ямпільська селищна рада, яка дала дозвіл на її використання. Таке право надано їм Законом «Про місцеве самоврядування» і вони ним користуються. Депутати селищної ради можуть проголосувати за дострокове розірвання договору і в такому разі ситуацію можна буде вирішити – зазначив заступник голови обласної ради.

6 thoughts on “І. Ребенко: селищна рада має розірвати договір з Дідухом та Московко

  1. ” Чи мало зусиль” приберіть ” чи” і маємо “мало” . Ну блін і держава ………….

  2. В исполнительной службе год лежит решение суда про изьятие реторт у Московки, но они даже не шевелятся. Или боятся, или получают взятки. В любом случае зачем району нужна такая исполнительная служба, которая отнимет последнее у бедного, а таких как Московко будет прикрывать?!!
    Скажем “БОЛЬШОЕ СПАСИБО” Леляку и компании за “свежий воздух” в Ямполе. Как вы смотрите в глаза ямпольчанам?!!

    1. Разрыв договора только на руку Московке и Дидуху Вы что не понимаете . Они крышуются обласными силовыми ведомствами .

Comments are closed.

error: Content is protected !!