Справжньому вчителю важливо не тільки навчати інших, а й самому засвоювати нові знання. Саме тому регулярне підвищення кваліфікації всіх педагогів є запорукою справді якісної освіти та інтелектуального розвитку країни. При цьому, навчання професійних вчителів є напрочуд непростою справою. Адже складна робота с дітьми суттєво виснажує та вимагає повної самовіддачі.

На щастя, освітній центр для педагогів “Я і моя школа” зміг створити максимально комфортну та ефективну систему тренінгів й семінарів. Революційний підхід дозволив не тільки наповнити курси дійсно актуальними знаннями, а й створити ефективний простір для саморозвитку й відпочинку.

Палітра освітніх програм

Сучасний центр професійного розвитку педагогічних працівників включає в себе багато елементну систему, в якій є місце не тільки освітянам, а й батькам та дітям. Професійні курси підвищення кваліфікації поєднуються з психологічними тренінгами, простором для творчості й відпочинку, лаунж-зоною та цікавими заходами. А дистанційні й очні формати занять дозволять відвідати приміщення “Я і моя школа” в будь-який час.

До переліку програм та курсів входять найбільш важливі та актуальні сьогодні напрямки. Особливої уваги педагогічних працівників заслуговують:

  • інклюзивність в освіті, психологічні аспекти протидії булінгу, коучинг та лідерство;
  • кібер-інструменти сучасної освіти, безпека в цифровому просторі;
  • українська та англійська мови, разом з розмовними клубами та методиками викладання;
  • підприємництво: юридичні, соціальні аспекти, основи бухгалтерії, стартапи та інновації.

Всі програми сертифіковані та зараховуються до загального стажу підвищення кваліфікації для педагогів. А для дітей та батьків центр також підготував ряд напрочуд важливих в сучасному світі тренінгів. Відвідування таких занять та здобуття нових знань стане першим кроком до усвідомленого батьківства та запорукою гармонійного розвитку особистості в будь-якому віці.

Середовище цікавості та інновацій

Сучасний підхід дозволили перевернути уявлення про курси підвищення кваліфікації вчителів в центрі “Я і моя школа”. Замість нудних лекцій – реальні кейси та сильні лектори. Зручна обстановка та кава-брейки, можливість застосовувати нові методики вже наступного дня. Науковість в цих стінах поєднується з практикою та приємним форматом спілкування. А велика кількість різноманітних курсів дозволить кожному педагогу створити унікальний та цікавий освітній процес для своїх підопічних.

Центр професійного розвитку в Харкові стане справжньою знахідкою для тих, хто не соромиться вчитись і хоче досягти справжніх успіхів у благородній професії. А для дітей тут завжди напоготові цікаві заняття, екскурсії та позакласні заходи.