Виконком Ямпільської селищної ради затвердив схему розташування відповідних дорожніх знаків

«За результатами проведеного голосування  мешканцями Ямпільської селищної ради, якими було віддано переважну більшість голосів за повне закриття бульвару Ювілейний для автотранспорту, на засіданні виконкому було затверджено Схему розташування дорожніх знаків (3.21. «В’їзд заборонено») біля Ямпільського центру культури і дозвілля по пров. Кірова та біля будинку № 52 по вул. Спасо-Преображенська», – зазначається на офіційному сайті селищної ради.

Вочевидь, мова йде лише про східну частину бульвару.

Нагадаємо, в 2017 році зазначену дорогу вже оголошували пішохідною зоною, від проїжджої частини її відгородили вазонами та забороняючими дорожніми знаками. Але фактично рух автотранспорту бульваром Ювілейний лише збільшився через відкриття на ньому відділення однієї з поштових компаній. До того ж, правоохоронні органи системно не контролювали дотримання водіями обмежень. Пізніше забороняючі знаки взагалі зняли.

6 thoughts on “В Ямполі перекривають для транспорту бульвар Ювілейний

  1. Можно поинтересоваться, чем люди мотивируются, голосуя за закрытие дороги?

  2. Яка рада, таке й рішення. В Ямполі вже давно немає провулку Кірова, а є провулок Бузковий, який знаходиться біля вулиці Поліської і аж ніяк не біля центру культури та дозвілля. Краще б ця рада зробила б нормальну дорогу на 20 метрах від вулиці Бузкової до пекарні, там таке болото, що не пройти не проїхати.

  3. Все верно, давайте нп закроем будем в Шостка ездить. За то ездить не кто не будет. Например приехал товар до 100 кг и мне на горбу нести до центральной дороги?

    1. Согласен с вами. Люди думают только о себе и своём Я, но забывают, что вокруг такие же люди и они тоже хотят есть, пить, и им приходится туда ездить.

Comments are closed.