Про це інформує офіційний сайт селищної ради

«28 квітня відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю, яке провів голова комісії Вадим Бойчунь.

На порядок денний були винесені питання щодо перспектив розвитку позашкільних навчальних закладів Ямпільської громади.

Керівники комунальних закладів: Мехті Бабаєв, директор центру дитячої та юнацької творчості, Сергій Мерцалов, директор станції юних натуралістів, В’ячеслав Захарченко, директор дитячо-юнацька спортивної школи, ознайомили присутніх з бізнес планами розвитку закладів.

Начальник фінансового відділу Ямпільської селищної ради Євген Родінка доповів про підготовлені проєкти регуляторних актів про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку, ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Ямпільської селищної територіальної громади, ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2022 рік», – зазначається у повідомленні.

1 thought on “На бюджетній комісії Ямпільської селищної ради заслухали керівників позашкільних закладів та обговорили нові ставки податків

  1. Не плохо было бы иметь возможность знакомиться с фонограммой заседаний комиссий и сессий.

Comments are closed.