Переваги віддаленого сервісу Neocredit – лояльні умови співпраці, відсутність прихованих комісій і переплат. Цілодобові онлайн-кредити не вимагають документів і не займають багато часу на подачу заявки і очікування відповіді.

Безвідсоткові мікрокредити – відмінний спосіб поліпшити своє фінансове становище, якщо є якісь труднощі, які можна вирішити готівкою. Відмови практично повністю виключені, що пов’язано з найбільш лояльними умовами співпраці.

Особливості співпраці з Neocredit

Залишивши заявку на споживчий кредит, ви можете вирішити всі фінансові труднощі, наприклад:

 • здати в ремонт ваш смартфон або комп’ютер;

 • зробити ремонт електроніки та побутової техніки;

 • відвезти свій власний автомобіль на станцію техобслуговування;

 • змінити гардероб або купити подарунок.

Кредит онлайн на картку від МФО Neocredit – хороша страховка в будь-якій складній фінансовій ситуації. На схвалення заявки можуть розраховувати різні категорії населення, і навіть ті, кому постійно відмовляють великі банки (студенти, пенсіонери, жінки в декретній відпустці і безробітні). Люди з поганою кредитною історією також мають право скористатися послугами мікрокредитування.

Якщо у вас є які-небудь додаткові питання, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки, щоб уникнути непередбачених ситуацій при використанні послуг.

Вигода online кредиту

Neocredit не вимагають особистого візиту в офіс компанії. Процедура реєстрації здійснюється дистанційно. Щоб отримати кредит, немає необхідності в заставі, пошуку поручителя і наданні довідок з роботи, що підтверджують наявність постійного доходу.

Співпраця з мікрофінансовою організацією «Неокредит» має ряд переваг:

 • Миттєві фінансові перекази. Кошти будуть зараховані на банківський рахунок відразу ж після затвердження заявки.

 • Усунення ймовірності відмови. Кредити затверджуються усіма клієнтами, які відповідають зазначеним умовам. Повторне підтвердження гарантовано в 97% випадків.

 • Цілодобова перевірка заявок. Всі запити обробляються автоматично за допомогою спеціального програмного забезпечення (ПЗ).

 • Низька процентна ставка. Клієнти, які вперше користуються послугами мікрофінансової організації, отримують можливість кредитувати під 0,9%.

 • Можливість продовження термінів. Якщо виникли труднощі з погашенням боргу, можна скористатися послугою продовження.

Постійні позичальники отримують найвигідніші умови співпраці. Для клієнтів, які відповідально виконують свої зобов’язання, існує також унікальна бонусна програма. Клієнти, які відновили свій фінансовий рейтинг (кредитну історію), також можуть подати заявку на велику суму і чекати тривалих термінів кредитування.

Оформлення онлайн кредиту

Щоб оформити оформити кредит онлайн цілодобово в МФО «Неокредит» виконайте наступні дії:

 1. На сайті компанії за допомогою онлайн-калькулятора введіть суму кредиту і термін погашення боргу. Відсоток розраховується автоматично.

 2. Зареєструйтеся в особистому кабінеті, надавши необхідні дані, і пройдіть процедуру авторизації.

 3. Прикріпіть іменну банківську карту до особистого кабінету. Невелика сума, необхідна для перевірки особи заявника, блокується на рахунку. Тому баланс карти повинен бути позитивним.

 4. Ви підтверджуєте свою згоду на угоду, підписуючи офіційний договір, який буде висланий по електронній пошті. Уважно прочитайте зміст і введіть код, відправлений на ваш мобільний телефон при реєстрації по SMS.

Реєстрація онлайн-кредиту займає всього кілька хвилин. Заявки приймаються протягом 5-10 хвилин. Збої практично повністю виключені, що в основному пов’язано з тим, що клієнти допускають помилки в анкеті. Люди з поганим фінансовим становищем також можуть отримати кредит.

Для отримання додаткової інформації зв’яжіться зі своїм менеджером за номером, вказаним на сайті. Щоб погасити кредит, скористайтеся будь-яким представленим способом (Особистий кабінет на карті, термінал або офіси інших банків).