Доставка товарів з найближчого зарубіжжя користується все більшою популярністю. Особливо, коли справа стосується європейських товарів. Польща – держава, через яку йде чимало імпорту в Україну. Також все більше польських товарів поставляється на наш ринок. Якщо ви плануєте займатися зовнішньоекономічною діяльністю і поки тільки шукаєте відповіді на питання, як? Як організувати транспортування? Як краще доставити? Компанія УкрВіпСервіс не тільки відповість на питання, але і допоможе організувати перевезення.

Переваги купівлі товарів в Польщі

Найбільшою популярністю користуються автоперевезення з Польщі. Фурами можна доставити пристойні партії вантажів вагою до 22 тонн. А взагалі, сусідство з цією країною робить доступним транспортування практично будь-яким видом транспорту – авіа, авто та ж/д. УкрВіпСервіс – та сама компанія, яка надає транспорт тільки надійних контрагентів і організовує маршрути будь-якої складності.

Що доставляють з Польщі? Найчастіше – це одяг і взуття, іграшки, продукти харчування, косметика, парфумерія, меблі та навіть техніка. Відомо, що польські товари відрізняються гідною якістю і прийнятною вартістю навіть для українського споживача. Саме тому попит на продукцію зростає.

Організувати вантажоперевезення дуже просто – звернутися в компанію, яка на цьому спеціалізується – https://www.uvs.in.ua/dostavka-gruzov-iz-polshi/, а відповідно візьме на себе турботи по організації маршруту, транспортування та оформлення вантажу на митниці.

Способи доставки товарів з Польщі в Україну з УкрВіпСервіс

Звертаючись в УкрВіпСервіс, ви можете бути впевнені, що отримаєте широкий комплекс послуг – допомога в зборі документів, оформлення на митниці, а також організація всього процесу. Також з Польщі та інших європейських країн вам запропонують кілька способів перевезення.

  • Авто – оперативний і надійний спосіб доставки. Ідеально підходить для ближнього зарубіжжя – відправки продуктів харчування, одягу, взуття, косметики, побутових товарів і навіть техніки.
  • Авіа – дорогий, але швидкісний вид доставки. Коли потрібно терміново отримати медикаменти, мед обладнання, цінні або крихкі вантажі, що швидко псуються, то авіаційна перевезення – оптимальний варіант.
  • Ж/д – незамінна, коли необхідно відправити великі, важкі, насипні, наливні та навіть небезпечні вантажі.

Що стосується морського транспортування з Гданська та Гдині в Україну, то вона здійснюється в крайніх випадках – коли це насправді доцільно і потрібно доставити негабаритний, великоваговий вантаж.

Цими способами перевезення може скористатися кожен власник комерційного вантажу. Однак самостійно організувати процес – досить непросто. Якщо вашій компанії знадобиться доставка з Польщі, то ви завжди можете покластися на фахівців УкрВіпСервіс.