У ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 37 учнів із 8 загальноосвітніх навчальних закладів району. Вісім із них стали переможцями, посівши: друге місце з історії та третє з основ правознавства – Ковальов Сергій, учень 9 класу Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» та відповідно треті місця: з біології – Гузь Павло, учень 11 класу Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 «ліцей»,  з  української мови та літератури – Фомина Валентина, учениця 10 класу Орлівського НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад, Крекотень Олександр, учень 11 класу Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, який другий рік поспіль стає переможцем з інформаційних технологій, Шевченко Марина, учениця 11 класу Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з фізичної культури, Ковальов Максим, учень 11 класу Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 з трудового навчання, Овчаренко Ганна, учениця 11 класу Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з історії. 21 учень зайняли місця, починаючи з четвертого по десяте.

6 thoughts on “Вісім “олімпійських” нагород

 1. 8 – это крайне мало для района и говорит про низкий уровень образования. Нет ни одного 1 места!!! Гордится нечем – нужно развивать базу, повышать уровень материала…
  Радует одно, девочка из сельской местности завоевала призовое место!!! Для сельских школ – это показатель, но не для Свессы, Ямполя и Дружбы.

  1. Шановний Романе! Я навчаюсь у школі з філологічним профілем навчання(4 годин української мови і 4 години укр. літ. на тиждень), а історії 3 години (2 години історії України і 1 година всесвітньої ) і в мене вийшло спочатку виграти районний етап олімпіади, незважаючи на те, що участь у олімпіаді приймали учні з гуманітарним профілем навчання(8 годин історії на тиждень) і те, що мені вдалося посісти третє місце на обласному етапі – це дуже гарний результат.

   1. Аня, мы очень рады твоим достижениям, ты это заслужила. Но не стоит очень плакаться про нагрузки, ведь в школе учат не одну историю, а и другие предметы. К сожаленью, у нас с тобой уровень знаний по ним не очень высокий, а вот оценки почему-то разные. Ты сама знаешь, за что повышаются твои оценки, вот только будет ли что-то стоить твоя медаль?!!

    1. А разве сейчас медаль хоть что-то значит?!!! Сейчас всё по результатам ВНО, а медальки – это только безделушки. Так что, удачи вам девочки!!!

Comments are closed.

error: Content is protected !!