Цього року в Ямполі вирішили не проводити навіть косметичний ремонт пам’ятників, що присвячені перемозі над нацизмом у Другій світовій війні

День Перемоги ямпільські пам’ятники та меморіали вперше зустрічають у занедбаному стані.

Абсолютна більшість пам’ятників нашого селища присвячені саме подіям та постатям Другої світової війни. Їх встановили ще за радянських часів, а востаннє капітальний ремонт вони бачили щонайменше 10 років тому.

Навіть у найкращі часи в селищі не знаходили кошти на капітальний ремонт пам’ятних споруд,  але косметичні ремонти до 9 травня проводились щороку. Силами працівників селищної ради, прибиральників та залучених з Центру зайнятості працівників проводилось облицювання, фарбування, заміна плитки та інші поточні роботи.

Цього ж року від такої практики вирішили відмовитись. Між іншим, в ряді інших населених пунктів громади ремонт пам’ятників провели.  

5 thoughts on “Цього року в Ямполі вирішили не проводити навіть косметичний ремонт пам’ятників, що присвячені перемозі над нацизмом у Другій світовій війні

  1. То ли дело дворник, он просто не успел)))) но так хотел, так хотел

  2. Это ни в какие ворота не влазит. Во все времена,даже когда не было денег в поссовете,делались ремонты памятников через спонсоров,бартер. Это святое дело чиновников. Ганьба.

Comments are closed.