Опозиціонери відновлюють на Ямпільщині і приводять до ладу пам’ятники полеглим воїнам

На Сумщині триває безстроковий марафон «Толока Пам’яті 1941-1945», у рамках якого представники «Опозиційної платформи – За життя» відновлюють і приводять до ладу пам’ятники полеглим воїнам.

На Ямпільщині напередодні 9 Травня депутати місцевих рад усіх рівнів від ОП-ЗЖ прибрали Братську могилу в селі Білиця. Вони побілили обеліски, висадили квіти та облаштували територію. Також партійці розчистили дорогу, щоб зручніше було дістатися до монументу.

Після проведення робіт з благоустрою партійці вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до могил полеглих героїв.

«Наш святий обов’язок – шанувати безцінний подвиг ветеранів, – говорить депутат Шосткинської міської ради Володимир Кушнірьов. – На жаль, влада не дуже піклується про тих, хто вижив у цій страшній війні, не кажучи вже про пам’ять загиблих. Тому ми традиційно упорядковуємо пам’ятні місця регіону. Загиблі герої не повинні бути забуті новим поколінням. І про це ми говоримо нашим дітям, яких також залучаємо до прибирання. 9 Травня для нас завжди буде великим святом Перемоги!».

Володимир Іванович зазначив, що через погодні умови не все задумане вдалося зробити. Тому партійці обіцяють, що доведуть до ладу пам’ятник у Білиці та обов’язково відремонтують Історичний пам’ятний комплекс «Загиблі за Ямпіль». Його цьогоріч проігнорувала відремонтувати місцева влада. Але опозиціонери зроблять усе, аби не було соромно перед тими, хто здобував для нас Перемогу ціною свого життя.

5 thoughts on “Опозиціонери відновлюють на Ямпільщині і приводять до ладу пам’ятники полеглим воїнам

    1. Его постигла большая честь – он превратился в икеевские табуретки.

  1. Только зачем вам эта платформа резиновых зин и обдолбаных кив???

Comments are closed.