“Щодо ПТНЗ «Свеський аграрний ліцей» ведеться дискусія, як на районному, так і обласному рівні” – повідомив голова райдержадміністрації Ігор Палагин. “Ми тримаємо руку на пульсі і спробуємо зберегти навчальний заклад, але для цього туди потрібно влити нове життя. Класи повинні бути наповнені реальними учнями, адже віртуальне училище нам ніхто зберегти не дасть. Обласний бюджет не настільки багатий, щоб з 240 учнів ходило на заняття лише 50.

Також, нас турбує питання кваліфікації студентів, що отримують там освіту. Хлопці повинні закінчувати навчальний заклад висококваліфікованими верстатниками, слюсарями та водіями. У районі  дійсно є потреба в таких фахівцях.

Є питання і до керівництва ліцею, яке має не чекати, що хтось проведе модернізацію їх навчального закладу, а повинне саме виходити з ініціативою, битись за кожне робоче місце. Також, необхідно об’єднати колектив, що він визначився зі своїм майбутнім, для нас думка людей має дуже велике значення” – підсумував голова райдержадміністрації.

error: Content is protected !!