Ямпільська та Дружбівська ОТГ потрапили до рейтингу громад з низьким рівнем взаємодії з населенням, в Свеській ОТГ цей показник був оцінений на мінімальному рівні

Об’єднані територіальні громади, що утворились на території колишнього Ямпільського району, мають дуже низькій рівень взаємодії зі своїми мешканцями

Про це стверджує ГО «Сумське громадське коло», яке провело дослідження в рамках проекту “Розбудова спроможних громад через посилення громадянського суспільства”

Ямпільчанам, свесянам та дружбівчанам недоступні такі механізми взаємодії з владою, як:

  • Громадський бюджет
  • Громадські слуханя
  • Консультативно – дорадчі органи
  • «Успіхи розвитку» – наявність в громаді додаткових можливостей та ініціатив влади, що сприяють посиленню участі громадян в процесах управління (конкурси проектів, моніторинг громадської думки тощо)
  • «Додаткові ресурси», що висвітлює наявність в громаді організацій-партнерів, інших стейкхолдерів, які сприяють утвердженню та підтримці громадських ініціатив на шляху розбудови громадянського суспільства та спроможних громад.

В Ямпільській, Дружбівській та Свеській ОТГ, на думку експертів, працюють лише такі інструменти громадської взаємодії, як електронні звернення та електронні петиції.

Лідерами рейтингу – «громадами з високим рівнем розвитку взаємодії та потенціалом» стали: Сумська ТГ, Білопільська ТГ, Шосткинська ТГ, Охтирська ТГ, Тростянецька ТГ, Лебединська ТГ та Роменська ТГ.

Громадами з високим рівнем розвитку взаємодії, але нерозвиненим потенціалом були визнані Конотопська ТГ, Липоводолинська ТГ, Недригайлівська ТГ.  

Середній рівень розвитку взаємодії продемонстрували Бочечківська ТГ, Кролевецька ТГ, Буринська ТГ, Новослобідська ТГ, Краснопільська ТГ, Миколаївська ТГ, Степанівська ТГ, Березівська ТГ, Чернеччинська ТГ та Глухівська ТГ.

Низькій рівень взаємодії, окрім Ямпільської та Дружбівської ТГ, експерти встановили в Бездрицька ТГ, Дубов`язівська ТГ, Миропільська ТГ, Річківська ТГ, Зноб-Новгородська ТГ, Комишанська ТГ, Кириківська ТГ, Боромлянська ТГ, Хотінська ТГ та Вільшанська ТГ.

Свеська ТГ та інші громади області потрапили до рейтингу з мінімальним та нульовим рівнем взаємодії.

4 thoughts on “Ямпільська та Дружбівська ОТГ потрапили до рейтингу громад з низьким рівнем взаємодії з населенням, в Свеській ОТГ цей показник був оцінений на мінімальному рівні

  1. У меня кроме что то плохого про Свеську ТГ в голову не чего не приходит…

  2. Какое взаимодействие ? У головы на голове корона – что хочу то и творю .

Comments are closed.