В Прудищанському лісництві для лісових звірів посадили 1 гектар кукурудзи

Про це повідомляє ДП «Свеське лісове господарство»

«Працівники ДП «Свеське лісове господарство» не забувають і в теплу пору року про лісових мешканців, продовжують дбати про них. Щоб, в літню пору року диким тваринам було де поживитися, на території Прудищенського лісництва було засіяно кукурудзою 2 біополя загальною площею понад 1гектар. Обов’язково, працівниками лісгоспу, протягом усього року в солонці викладають сіль, адже отримувати мінеральне живлення надзвичайно важливо для диких тварин. Наприклад, для козуль, особливо в період вагітності і лактації у самок і зростання рогів у самців – в ці періоди потреба в мінеральних речовинах у них зростає в 1,5-2 рази, якщо ж тварина відчуває нестачу цих речовин, знижується якість її життя і продуктивність.

Всі ці біотехнічні заходи спрямовані на покращення кормової бази лісових мешканців, збільшення популяції диких тварин. Звірі вже звикли до того, що про них у будь-яку пору року турбуються», – зазначається у повідомленні.

4 thoughts on “В Прудищанському лісництві для лісових звірів посадили 1 гектар кукурудзи

  1. Прежде всего, не надо рубить лес варварскими темпами. А дикое животное в лесу само способно найти себе пропитание. Особенно летом.

      1. Это какой-то запредельный цинизм со стороны лесничества – вырубить половину леса, чтобы зверям и податься некуда было, и посеять грядочку кукурузы. И рисоваться – смотрите, какие мы заботливые.

Comments are closed.