«Виходячи з обсягів фінансування, філії «Ямпільський райавтодор» на експлуатаційне утримання доріг місцевого значення та їх аварійний ремонт виділено ліміт у сумі 895,45 тисяч гривень» – зазначив в.о. начальника служби автомобільних доріг в Сумській області І. Романюк у відповідь на запит депутатів районної ради. «Враховуючи викладене, з настанням сприятливих погодних умов, на автомобільних дорогах можливо виконання тільки аварійних робіт з ліквідації пошкоджень, руйнувань в межах виділених лімітів».

Окрім того Романюк повідомив, що обсяги бюджетних асигнувань із спеціального фонду державного бюджету на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування в поточному році службі автомобільних доріг області обмежені і становлять лише 10% від необхідної потреби.

фото з архіву www.www.yampil.info

3 thoughts on “На дорогах району можливі лише аварійні роботи

  1. Оболдеть !!!! Вот что значит выборы закончились – закончились и депутаты-благодетели. Хотя другим районам Деркач помогает – а нас просто использовал.

  2. 1 милион на дороги, тоже, можно эффективно использовать – это 1 км нового асфальта!!! Но всё розкрадут, розмажут по ямкам((((
    Кстати, не понимаю необходимости содержать автодор?!!! При таких обьёмах работ – он не нужен, хватит Шосткинского! да и качество работ будет намного выше.

  3. В ямпольском автодоре самое плохое качество работ!!!
    В Шостке на порядок выше, но видели бы вы какие дороги в Середина-Буде!!! Они значительно лучше шостинких, вот там действительно специалисты и умельцы!!!

Comments are closed.

error: Content is protected !!