Від Ямполя до Івота. Кияни чотири дні сплавлялись Івоткою на байдарках

Кореспонденти нашого видання  біля села Антонівка поспілкуватись з групою туристів, які вже кілька днів сплавляються на байдарках по річці Івотка.

-Кожен рік ми з дітьми сплавляємось на байдарках різними річками України, – розповідає керівник групи Павло Гільбо. – Цього року шукали річку, куди йти влітку і я побачив в інтернеті опис Івотки. Чесно кажучи, навіть і не знав, що є така річка.

Павло разом з друзями приїхав в Ямпіль автомобілем, а стартувати туристи вирішили від «руднянського» мосту.

-Івотка нас вразила, як своєю красою, так і тим, що вона виявилась зовсім не туристичною, – розповідає Павло. – Ми розраховували, що будемо швидко йти своєю невеликою мобільною групою, але багато часу витрачається на обноси завалів та численних малозрозумілих гідроспоруд на річці. Ми бачимо, що просто не встигаємо дійти до Пирогівки, як планували, і будемо зніматися в Івоті.

Подорож Івоткою виявилась дуже складною, але краса річки надовго запам’ятається киянам.

-Річка дуже гарна, – зазначає керівник групи. – Біля дамб вона така ж, як і інші, а от у місцях де вона вузенька, тече по лісу, дикою та незахаращеною – вона дуже цікава. В той же час, я не уявляю, як можна нею сплавлятись влітку, коли вода впаде ще на півметра. Замість дітей, мабуть, доведеться брати дві бензопили…

2 thoughts on “Від Ямполя до Івота. Кияни чотири дні сплавлялись Івоткою на байдарках

  1. Це дика природа ,а не гідропарк панове.Ось і ідея для розвитку місцевого туризму.

  2. так, місця дуже гарні, а зустріти ваших журналістів які звернулися українською мовою дивно, але приємно)))

Comments are closed.