Відпочинок в Трускавці завжди супроводжується приємними враженнями. Курортне місто має у своєму розпорядженні розвинену інфраструктуру, безліч цікавих місць для проведення дозвілля та відпочинку. На території невеликого містечка розкинулося кілька десятків санаторно-оздоровчих комплексів, багато з яких мають унікальні характеристики.

Найновіші готелі Трускавця

За останні кілька років в курортному місті було відкрито кілька готелів і санаторіїв. Сучасна обстановка, унікальна архітектура і ряд зручностей не залишать гостей байдужими. Наймолодшим є готель «Раймонд» в Трускавці, що вперше відкрив свої двері перед гостями в 2021 році.

У п’ятиповерховій будівлі є все необхідне для комфортного проведення часу: красиві світлі номери, джакузі, масажний і косметологічний кабінет, дитяча зона та багато іншого. Номерний фонд включає 21 номер і займає 3 поверхи. Комплекс «Раймонд» в м. Трускавець позиціонується як затишне місце для сімейного відпочинку. Це місце ідеально підходить для зняття стресу і втоми, релаксації і самопізнання.

Не менш цікавим місцем є готель «Старий дуб» в Трускавці, відкритий в 2020 році. Шестиповерховий комплекс розташовується в тихій лісовій зоні, в оточення дубів і ялин. Повітря тут неймовірно чисте і запаморочливе, а красу околиць не передати словами.

Для відпочинку гостям пропонується 84 номери, обладнаних меблями і технікою. Максимальна кількість місць – 200 осіб. На таку ж кількість персон розрахований затишний банкетний зал, де подаються смачні національні страви.

Недорогі готелі Трускавця зі СПА і басейнами

Для багатьох туристів першочерговим критерієм вибору санаторію є наявність СПА. Хто відмовиться поплавати в басейні, насолодитися розслаблюючими процедурами, сходити на масаж або попаритися в сауні? Найбільш популярними готелями в Трускавці з басейнами визнані: «Міротель», «Ріксос Прикарпаття», «Женева» і «П’ятий океан». Серед недорогих комплексів можна виділити готель «Грін Парк» в м. Трускавець, «Алькор» і «Лісова пісня». Ознайомитися з інфраструктурою даних закладів Ви зможете на офіційному сайті «Карпати Круїз».

Оздоровчі програми в санаторіях і готелях Трускавця

Лікування в Трускавці цінується за свою ефективність, що було доведено багато десятиліть тому. Чисте повітря і помірний клімат сприятливо сприяють оздоровленню і відновленню організму. У санаторіях Трускавця лікують захворювання наступних систем організму:

 • серцево-судинної;
 • сечостатевої;
 • нервової;
 • імунної;
 • ендокринної;
 • травної.

Місцеві медичні центри оснащені новітнім обладнанням, а в штаті зібрані досвідчені фахівці. Найпопулярнішим лікувальним центром є Мед-Палас, розташований на території готелю «Міротель».

До процесу оздоровлення на курорті відносяться комплексно. За весь період путівки гостей чекають наступні процедури:

 • забір аналізів;
 • діагностика систем життєдіяльності організму (УЗД, КТ, МРТ, ЕКГ та інше);
 • медикаментозне лікування;
 • відвідування СПА (масажі, плавання, лікувальні ванни, ароматерапія, обгортання озокеритом та інше);
 • регулярний прийом мінеральних вод;
 • скандинавська ходьба, прогулянки на свіжому повітрі.

Тільки комплексний підхід здатний принести результати, тому зазвичай постояльці купують путівки тривалістю від 14 до 21 днів.