За інформацією синоптиків та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 22-25 березня у зв’язку із переміщенням активного циклону з Балкан в районі очікується ускладнення погодних умов.

Удень 22 березня на Ямпільщині пройде сильний мокрий сніг, хуртовина, на дорогах місцями утримуватиметься ожеледиця. Сила вітру сягатиме 15-20 м/с. Температура повітря вночі 4-8 градусів морозу, вдень від 5 до 8 морозу. 23 березня збережуться складні погодні умови: мокрий сніг(місцями сильний), хуртовина. Сила вітру сягатиме 17-20, місцями 25-28 м/с. Температура повітря вночі 6-8 морозу, вдень – 7 градусів нижче 0. 24 березня пройде сніг, але сила вітру буде меншою – 7-12 м/с. Температура повітря вночі 7-8 градусів морозу, вдень 6-7 нижче 0.

Сильний вітер, випадання мокрого снігу, ожеледиця та хуртовини можуть спричинити заноси на дорогах, погіршення видимості, створити небезпеку як для водіїв, так і для пішоходів.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Сумській області звертається до власників авто з проханням утриматися від поїздок найближчими днями, а тим, хто виїхав на дорогу, – бути максимально уважними та обережними за кермом.

1 thought on “Ускладнення погодніх умов

  1. Вот и чудненько у нас асфальт соединяет мороз и снег , так что поездим еще.

Comments are closed.