17 березня в м. Суми відбулася конференція Сумської територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка, на якій одностайно була підтримана кандидатура Юрія Обода на висування кандидатом в депутати Сумської обласної ради. Юрій мешкає в м. Суми і, мабуть, буде наймолодшим учасником обласних депутатських перегонів, адже йому лише 23 роки. Але цей факт він вважає перевагою перед конкурентами, бо майбутнє країни саме за молоддю і як сказав в своєму виступі перед однопартійцями сам Юрій Обод:
«Наша партія ще молода, але завдяки активній позиції лідера – Олега Ляшка, кількість членів на Сумщині невпинно зростає. Зараз про людей ніхто не піклується: ні влада, ні так звана опозиція. Депутати вирішують лише свої меркантильні цілі. Згадайте, що у кандидатів від опозиції на виборах був один спільний лозунг: «Свободу Юлі!». Він був присутній і на сторінках преси, і на біг-бордах, і на телебаченню, і звичайно, на зустрічах кандидатів з громадами. А зараз, через три місяці після закінчення виборів, ви цей лозунг десь бачите? Чи, можливо, чуєте від опозиційних народних обранців такий заклик по телебаченню? Ні! Їм байдуже. Юля їм потрібна була, лише для того, щоб отримати омріяну «корочку». І автобуси з «заробітчанами», ніби-то підтримати Юлю, до Качанівської колонії вони фінансували тільки до того часу, доки не стали депутатами. А тепер вони маскують свою нефаховість, неспроможність працювати новими піар – заходами, такими як блокування трибуни, бійки в парламенті, демонтаж пам’ятників, спекуляції довкола мовної теми, зачитуванням нових і нових вимог «карманної» опозиції. Та й до кого вони в опозиції, до такого самого депутата, обраного також Українцями? Чи до влади? Так вони і є влада.
Назріла необхідність проведення РАДИКАЛЬНИХ змін, як в Сумах, так і на Україні в цілому. Олега Ляшка, єдиного справжнього опозиціонера і прихильника Юлії Тимошенко в парламенті, підтримує, в першу чергу, молодь. Ми зрозуміли, що потрібно самим іти у політику і силою брати владу в свої руки. І нас таких молодих, енергійних, освічених, розумних – дуже багато. Ось і зараз у нас лежить більше півсотні заяв молодих сумчан на прийом до Радикальної Партії. Чекаємо уже найближчим часом на приїзд до Сум Олега Ляшка, який особисто вручить молодій надії міста партійні квитки.
СУМИ потребують РАДИКАЛЬНИХ змін!»

В.о. голови Сумської територіальної
Організації Радикальної Партії
Олега Ляшка Б.В. Киричук

* на правах реклами 

11 thoughts on “Молодь Сум підтримує Радикальну Партію Олега Ляшка

 1. Молодець Юрію! Перемоги на виборах! Накажи цих провладних “опозиціонерів”.

 2. у нас в районе нет представителей этой партии ?
  все и так с вилами ходят.

  1. А кто у нас с вилами ходит?!! Косенко? Страшок? Лидеры местной ячейки партии Батькивщина, которые умудрились проиграть на выборах не только ПР, но и комунистам?!!!
   Может быть и ходят, но нужны им они только что бы навоз раскидывать, а не политикой заниматься.

 3. Вы чё там в Сумах вообще в с ума посходили???!!!
  Он же клоун Ляшко этот. Вся Черниговщина его цыркачем считает!!! В какую ему политику, его в колхоз отправить нужно или куда ещё подальше!!!!!

  1. Игорь, вы наверное составили своё мнение о Олеге Ляшко по публикациям. Ляшко – мажоритарщик, за которого проголосовало 83% избирателей. Больше ни один депутат не набрал. Его на округе очень уважают.люди.

  2. Клоуны те кто сейчас у власти, думают люди вообще лохи. Всячески поддерживаю всех, кто не смирился и встает против януковщины….

 4. Не говорите за все Суммы!!! Не позорьте меня и многих других сумчан!!! Не когда в жизни не проголосовал бы за него!!!..

 5. кто бы что не говорил, но “серьезные” политики пока сделали только так, что б Украина оказалась в жопе. Такие, как Ляшко и Обод и нужны, это те люди что не буду молчать если что-о не так…они прямо будут подымать шум, обращать внимание и принимать меры. Этим людям я могу поверить, когда они говорят , что им надоело смотреть на закат Украины, и что они будут делать что-то для людей, а не только для себя!!!

  1. я в шоке с вас, вы непонимаете просто роль ЛЯшка и таких как он на выборах

Comments are closed.

error: Content is protected !!