В Ямполі 28 травня відбудеться засідання Виконкому селищної ради

28 травня об 10:00 годині в приміщенні Будинку рад відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради.

Про це інформує офіційний сайт селищної ради

Імовірно на Виконкомі розглянуть коригування тарифів на водопостачання та водовідведення в смт Ямпіль. Це питання в оприлюдненому порядку денному не значиться, але, як раніше повідомляло наше видання, 17 травня ТОВ «Водолій БС» звернувся до Ямпільської селищної ради з відповідним листом і орган місцевого самоврядування має 10 днів на розгляд пропозиції.

В ТОВ «Водолій БС» вже попередили, що розглядають можливість припинення водопостачання селища з 1 червня через борги за електроенергію, які виникли через економічно необґрунтовані тарифи.  

Офіційно на засідання Виконкому виносяться наступні питання:

  1. Про схвалення проєкту звіту про виконання бюджету Ямпільської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року.
  2. Про затвердження заходів щодо наповнення бюджету Ямпільської селищної територіальної громади, економного, ефективного та раціонального використання коштів та недопущення втрат бюджету Ямпільської селищної територіальної громади в 2021 році.
  3. Про затвердження планів заходів щодо складання прогнозу бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, проєкту бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2022 рік, підготовки річної звітності про виконання бюджету Ямпільської селищної територіальної громади за 2021 рік.
  4. Про стан організації харчування у дошкільних навчальних закладах, які розташовані на території Ямпільської селищної територіальної громади
  5. Про роботу соціальних робітників по обслуговуванню вдома самотніх непрацездатних громадян похилого віку.
  6. Про надання соціальної послуги консультування сім’ї Каланчі Любові Миколаївні.
  7. Про призначення компенсації фізичній особі, які надають соціальні послуги на не професійній основі громадянці Кушнєровій Г.В.
  8. Про постійно діючу комісію із встановлення факту отруєння бджіл на території Ямпільської селищної ради.
  9. Інші.
error: Content is protected !!