Ямпільська селищна рада відмовила ТОВ «Водолій БС» у коригуванні тарифів, підприємство не виключає припинення водопостачання селища через борги за електроенергію

Ямпільська селищна рада була змушена відмовити ТОВ «Водолій-БС» у коригуванні тарифів, які були прийняті до 01.05.2019. Підприємству було запропоновано розробити та затвердити новий базовий тариф на надання послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, який буде прозорий , обґрунтований та зрозумілий для мешканців селища.

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

«На даний час ТОВ «Водолій-БС», відповідно до діючого законодавства, повинно надати повний перелік документів, який необхідний для затвердження  нового тарифу. Тільки після отримання повного переліку документів може бути розпочата процедура публічного обговорення з подальшим винесенням питання на розгляд виконавчого комітету селищної ради», – зазначається у повідомленні.

Раніше ТОВ «Водолій БС» попередило ямпільчан, що з 1 червня можливе припинення водопостачання населеного пункту через борги за електроенергію, які виникли через економічно необґрунтовані тарифи.  

7 thoughts on “Ямпільська селищна рада відмовила ТОВ «Водолій БС» у коригуванні тарифів, підприємство не виключає припинення водопостачання селища через борги за електроенергію

  1. Что, может еще раз с вышиванками пройдем с улыбками на лице в честь такого-то дня? Знаете, в каком месте у всех улыбки на лице, невзирая на то, что все на самом деле очень плохо? То-то же) ПС там еще решетки на окнах)

    1. Пани Губарь перед выборами обещала воду по 15гривень за куб!Вопрос когда и где????

  2. Куда ище в городах горячая вода дешевле за куб(чем у нас Водолей)в все мало ему!!!за мусор плати по 15гривень с человека ,так теперь ище и тариф за воду хочет поднять ,потому что у его долги!!!

  3. Не можешь быть хозяйственником то откажись от этой должности. Найдутся люди которые смогут работать и платить. Незаменимых нет, а то смотри прижился и нажился. Хватит драть три шкуры с нас за все, вали на Шостку

  4. И так плата заоблачная. Наверно Сахошке еще одна машина нужна а вдобавок наверное еще и вертолет хочет.

  5. Может пора уже поселковому совету брать все в свои руки, доход от предприятия в бюджет громады не помешает.

  6. Давно вже пора повигоняти ціх”водоліївців” до Шостки.Хай там спробують “об’єгорювати” населення. У НАС В ЯМПОЛІ ЩО СВОЇХ СПЕЦІАЛІСТІВ НЕ ВИСТОЧАЄ.НЕХАЙ ВЛАДА ГРОМАДИ ВЖЕ РОЗПОЧИНАЄ БРАТИСЬ ВИРИШУВАННЯМ ЦЬОГО ПИТАННЯ. “ВОДОЛІЙ” на голові з Сахошкою за весь цей час окрім як піднімати тарифи для Ямпіля ні чого не зробив.Пора вже йому тікати звідсі пока не пізно.

Comments are closed.