Кожна вагітна жінка потребує догляду вагітності. Це можливість мінімізувати ризики, попередити ускладнення, які можуть розвинутися в будь-якому триместрі. Якісне спостереження підвищує ймовірність появи в родині здорового малюка без відхилень.

Обов’язкова складова ведення вагітності – УЗ-діагностика. Ультразвукове дослідження відноситься до неінвазивним, безпечним методам оцінки стану плоду та вагітної, який може використовуватися на будь-якому терміні вагітності.

Пройти якісну УЗ-діагностику (УЗД) за оптимальною ціною вагітні можуть у “Медичному центрі ІГР” (Київ, пр. Перемоги 121-Б). Ми пропонуємо послуги з догляду вагітності та ультразвукової діагностики за допомогою апаратів УЗД експертного рівня. У медичному центрі працюють досвідчені лікарі, які регулярно підвищують рівень кваліфікації. Ви можете записатися на УЗД в будь-який зручний час і пройти діагностику в комфортних умовах.

Коли можна пройти УЗД органів малого тазу вагітним?

УЗД (ультразвукова діагностика) вагітних у КиєвіБудь-якій жінці, яка дізналася про свою вагітність, необхідно звернутися до лікаря і пройти перший скринінг вагітності. Це обстеження, яке включає цілий комплекс заходів, в тому числі УЗД. Саме аналізи і ультразвукова діагностика дозволяють на ранніх термінах виявити порушення, діагностувати ризик вад розвитку у плоду.

При нормальному перебігу вагітності у жінки проводиться 3 планових УЗД (по одному в кожному триместрі вагітності). За рекомендаціями можуть проводиться додаткові УЗД на будь-якому терміні вагітності.

Перша УЗ-діагностика виконується, як правило, для підтвердження факту настання вагітності. Наступні – для оцінки стану плоду, перебігу вагітності, стану вагітної і органів репродуктивної системи. УЗД напередодні пологів виконується для визначення позиціі плоду і вибору тактики пологів.

Планові УЗД органів малого таза у вагітних, вартість яких представлена ​​по посиланням https://igr.com.ua/ua/prices/ultrasound на сайті клініки IGR, виконуються у визначені терміни, а результати діагностики оцінюються в комплексі з лабораторними методами дослідження.

Якщо під час діагностики у лікаря виникають підозри на наявність патологій, вагітній можуть бути рекомендовані додаткові методи дослідження, в тому числі інвазивні аналізи і процедури.

Які показники оцінює УЗД?

Під час діагностики лікар визначає кількість плодів у матці, наявність серцебиття, товщину комірного простору, наявність або відсутність носової кістки, розміри плоду та відповідність терміну вагітності, анатомічні особливості. Додатково лікар оцінює стан плаценти, кровообіг, стан органів репродуктивної системи вагітної. Під час дослідження, починаючи з 14-16 тижня вагітності, під час УЗД лікар може визначити стать майбутньої дитини. Достовірність такої діагностики не дуже висока, отже лікар робить висновок про стать дитини, грунтуючись виключно на візуальній складовій.

Переваги УЗ-діагностики в “Медичному центрі ІГР”

Організм кожної вагітної унікальний. У медичному центрі організовано індивідуальний підхід до кожної жінки. Переваги звернення до клініки IGR у Києві для УЗ-діагностики вагітних:

  • доступні ціни на медичні послуги;
  • високоточна діагностика за допомогою сучасного обладнання;
  • можливість розшифровки результатів дослідження фахівцями медичного центру;
  • зручне місце розташування клініки;
  • повна конфіденційність;
  • безпека і максимальний рівень комфорту для вагітної і плоду.

Вплив ультразвуком не робить негативного впливу на майбутню дитину. Саме тому УЗД вважається найбільш інформативним і безпечним методом обстеження, який може використовуватися у вагітних. Процедура не шкодить ні мамі, ні майбутній дитині. Ви можете отримати консультацію за телефоном і записатися на діагностику в будь-який зручний час.