В Ямполі відбулось засідання Виконавчого комітету селищної ради

28 травня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради, яке пройшло під головуванням Ямпільської селищної голови Губар Ольги Костянтинівни. На засідання внесено 15  питаннь порядку денного.

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

Членами виконкому підтримано прийняття рішень про надання соціальних послуг жителям громади, схвалено проєкт звіту про виконання бюджету Ямпільської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року, затверджено заходи щодо наповнення бюджету Ямпільської селищної територіальної громади, економного, ефективного та раціонального використання коштів та недопущення втрат бюджету Ямпільської селищної територіальної громади в 2021 році та затверджено плани заходів щодо складання прогнозу бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, проєкту бюджету Ямпільської селищної територіальної громади на 2022 рік, підготовки річної звітності про виконання бюджету Ямпільської селищної територіальної громади за 2021 рік.

Також були затверджені умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з централізованого водопостачання в селищі Привокзальне та умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових електромереж і електрощитових та освітлення місць загального користування в будинку 4 по вулиці 75-ої Гвардійської дивізії в смт Ямпіль.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет було заслуховано інформацію про стан організації харчування у дошкільних навчальних закладах, які розташовані на території Ямпільської селищної територіальної громади та інформацію про роботу соціальних робітників по обслуговуванню вдома самотніх непрацездатних громадян похилого віку.

Виконком встановив піклування та призначив піклувальника над неповнолітнім та надав дозволи на вчинення правочину від імені двох малолітніх дітей.

Було створено постійно діючу комісію із встановлення факту отруєння бджіл на території Ямпільської селищної ради та прийнято заходи щодо збереження від пошкоджень магістральних волоконно-оптичних кабельних ліній зв’язку на території Ямпільської селищної територіальної громади.