Палити на запинках громадського транспорту знову дозволено, принаймні в Ямполі. Річ у тім, що в районному центрі побільшало «легальних» місць для паління – їх число поповнила територія автостанції «Ямпіль». Прямо біля центрального входу до неї, в місці, де пасажири чекають свої автобуси, була вивішена табличка «місце для паління». І це всупереч тому, що 16 грудня минулого року набрав чинності закон про заборону куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у приміщеннях закладів ресторанного господарства, на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів, у підземних переходах, під’їздах житлових будинків, на дитячих майданчиках, у ліфтах і у транспорті загального користування. Незрозуміло, який сенс даного закону, якщо сотні пасажирів районної автостанції і далі будуть дихати тютюновим димом?

Нагадаємо, селищна рада мала затвердити перелік місць, де паління офіційно дозволено, проте замість цього депутати селищної ради обмежились уточненням переліку місць де паління не дозволяється, який і так був встановлений законом. В результаті цього в селищі виникла практика, коли місцями для паління почали називати частини селища, що мали лавочку та урну для сміття, незалежно від їх розташування.

4 thoughts on “Можна палити прямо на автобусній зупинці

  1. Получается руководство автостанции разрешило курить на своей земле, а законом это запрещено. Если в кафе ставятся пепельницы, то считается что кафе разрешает курить своим посетителям – за это сотрудники милиции имеют право наложить штраф 10 тысяч гривен. Думаю, тут аналогичная ситуация и административной ответственности не избежать!

  2. менты как штрафовали так и будут штрафовать, если в законе прямо написано – то на вывеску не посмотрят. А денег больше потребуют:)

  3. У стране под названием Гондурас вечно придумывают какие то ли бо странности . Лично я не поддерживаю курильщиков , но посмотрите сами депутати курят и ничего .

  4. О каком законе вы говорите? В центре сигаретный ларёк находится в 200 м от школы (по закону минимум 500 м), а милиции и местной власти всёравно. Если завтра возле школы повесят такую вывеску – я не удивлюсь. Только красным нужно написать “курить – модно!”

Comments are closed.

error: Content is protected !!