Для того, щоб отримані в різних інстанціях документи можна було безперешкодно використовувати в інших країнах, проводиться апостилювання офіційних документів http://dpereklad.zp.ua/apostil-na-dokumenty. Це дозволяє легалізувати свідоцтво або довідку за спрощеною процедурою, яка стала можливою після приєднання країни до Гаазької конвенції (з 2003 року).

Наша компанія надає послуги апостилювання офіційних документів без присутності клієнта. У нас ви можете отримати консультацію з проставлення апостиля абсолютно безкоштовно!

Особливості апостилювання офіційних документів

Апостиль – це спеціальний штамп, поставити який можна тільки в державних установах. Повноваження такої процедури легалізації розподілені в декількох інстанціях. Все залежить від того, який саме документ необхідно легалізувати.

У Міністерстві освіти і науки, наприклад, виконується легалізація різних дипломів, свідоцтв та довідок про освіту. У Міністерстві юстиції можна виконати апостилювання довіреності або будь-якого іншого документа, виданого в суді або оформленого нотаріусом. У державній реєстраційній службі – апостилювання свідоцтв про народження, смерть, шлюб, розлучення та ін. У Міністерстві закордонних справ поставлять апостиль на довідку про несудимість http://translation.center/apostyle-v-kieve і документах іншого типу.

У деяких випадках може знадобитися подвійний апостиль. Подібний штамп запитують посольства і консульства деяких країн Європи, включаючи Францію, Іспанію, Швейцарію, Бельгію, Великобританію і не тільки. Суть подвійного апостиля полягає в наступному:

● виконується апостилювання офіційних документів безпосередньо на оригіналі;

● готується повний переклад документа на державну мову країни, в якій він буде використовуватися (переклад обов’язково засвідчується печаткою бюро перекладів);

● проводиться нотаріальне засвідчення перекладу, після чого апостиль переноситься і на нього.

Апостильований переклад http://lcm-company.com/translate може повністю замінити оригінал вашого документа в іншій країні.

На які офіційні документи не ставиться апостиль

Ні в якому разі штамп непроставляється на документації, яка дозволяє підтвердити вашу особу або статус. Йдеться про паспорти, трудові та пенсійні книжкки, водійські посвідчення, характеристики, профспілкові квитки й не тільки. Також апостилюванню не підлягають дозволи на носіння зброї, різноманітні документи, які підтверджують приналежність людини до певної релігії.

В Україні не можна поставити апостиль на офіційні документи, які були отримані людиною до 1991 року (коли країна перебувала у складі СРСР).

Послуги апостилювання офіційних документів

Наша компанія надає послуги проставлення апостиля.

Ми готові забезпечити:

● грамотний переклад документа з подальшим нотаріальним засвідченням;

● звернення до Міністерств для проставлення штампа без вашої присутності;

● консультації щодо проставлення апостиля в залежності від того, в яку країну ви плануєте їхати.

Виконуємо процедури без вашої присутності в оптимальні терміни.