В Ямполі відновлюють водопостачання трьох вулиць та двох провулків

В Ямполі сталась аварія через зношеність ділянки селищного водогону, через яку без водопостачання на три доби залишились вулиці Поліська, Шкільна, Бузкова та провулки Поліський та Бузковий

-Вийшла з ладу труба по провулку Поліському, але через те, що свого часу комунгосп не встановив у цьому місці водопровідний колодязь, водопостачання було припинено ще на чотирьох вулицях та провулках Ямполя, – розповідає директор ТОВ «Водолій БС» Віталій Сахошко. – Протягом трьох днів тривали ремонтні роботи, які дозволили вчора відновити водопостачання всіх абонентів, крім мешканців провулку Поліського. Там роботи знаходяться на завершальній стадії і, я сподіваюсь, люди вже сьогодні отримають воду.

Незважаючи на те, що здійснювався капітальний ремонт водогону, який за всіма правилами оплачується власником мережі – селищною радою, мешканці провулку Поліського самі зібрали кошти і придбали матеріали.

-Люди вирішили не звертатись до місцевої влади, адже розуміли, що у такому разі ремонт затягнеться. Вирішили самі зібрати кошти на бетонні кільця та труби, аби якнайшвидше отримати воду, – зазначив керівник підприємства.