Дружбівчани б’ють на сполох через комунальні проблеми міста та бездіяльність місцевої влади

Мешканці Дружби звернулись з відкритим листом до депутатів всіх рівнів через комунальні проблеми міста, які ігноруються місцевою владою 

Про це Ямпіль.INFO повідомив місцевий активіст Григорій Кузнецов 

“Шановні господарники, а не господарі та слуги Дружбівської громади! 

Краще було, якби ви були слугами (менеджерами) громадян, які вас обирали на місцевих виборах та своєю роботою покращували добробут нашої громади. Забезпечували якісне водопостачання, покращували екологічну ситуацію у нашій місцевості, а не знищували природу, затверджували обґрунтовані тарифи ЖКГ та водопостачання, раціонально використовували бюджетні надходження та вирішували багато інших життєвоважливих питань. На звернення громадян до керівництва громади отримуємо не розслідування поставлених питань, а загальні відписки. Тому вважаємо за потрібне звернутися до депутатів Верховної Ради України, Сумської обласної ради та державних органів.  Депутатів ВР та обласної ради просимо не піаритись на цінах на газ, а надавати допомогу громадянам на своїх округах у вирішенні питань підвищення тарифів на комунальні послуги. 

А тепер перейдемо до питань, які виникають у громадян до місцевих органів влади, а саме: 

 1. Просимо надати відповідь, чому 01.10.2020 року на 20%, а з 01.03.2021 ще на 40% збільшились тарифи на водопостачання, за умови, що тарифи на електроенергію залишились незмінні? 
 1. Як проводила свою підприємницьку діяльність філіал “Вік Ком Сервіс” без належної ліцензії, конкурсу, відсутності посадових осіб та як була ліквідована згадана фірма? 
 1. На основі яких установчих документів здійснюється підприємницька діяльність організації “Буд-Комфорт”, яка починаючи з 01.10.20року здійснює водопостачання без ліцензії та дозволу на спецводокористування у м. Дружба, приймаючи оплату у населення у готівковій формі? 
 1. Чому плата за комунальні послуги та водопостачання приймається не через банківську установу або касовий апарат, а у готівковій формі? 
 1. Наскільки збільшився бюджет громади, за рахунок діяльності організації “Буд-комфорт” з водопостачання? Вважаємо, що цей показник повинен  бути внесений до статей доходів розвитку громади та доведений до відома громадян. Підприємство продає нам нашу ж воду, при цьому маємо комунальне підприємство. 
 1. Чи проводились тендери на виконання робіт по ремонту дахів будинків, ремонту та утеплення школи, ДК, а також по закупівлі кілець для колодязів? Чому ці роботи виконує не комунальне підприємство, а приватні будівельні бригади. 
 1. Чи не є конфліктом інтересів той факт, що керівник комунального підприємства, є  директором фірми “Буд-Сервіс” та директором магазину будівельних матеріалів у м. Дружба? 
 1. Чому при відсутності у Дружбі очисних споруд, необхідних стічних магістралей та полів фільтрації, тариф на водовідведення дорівнює тарифу на постачання питної води? 
 1. Чи дозволяли екологічні служби спил дерев, які стоять на балансі Дружбівської громади? 

Можливо після отримання листа відповідальні служби, організації та депутати всіх рівнів звернуть увагу на ці випадки та допоможуть місцевим мешканцям у вирішенні питань благоустрою та добробуту громади. Так як , спостерігаючи за тим, що відбувається, здається, що для місцевих керівників законів не існує, не існує принципів демократії, а місцеві князьки забувають про свої обов’язки і обіцянки, які давали на місцевих виборах.”, – зазначається у листі. 

3 thoughts on “Дружбівчани б’ють на сполох через комунальні проблеми міста та бездіяльність місцевої влади

 1. Гриша, ти шо не знав про це?! Чому, чому? Так нада 😀😀😀!Шо генерал скаже, то і буде 😀😀😀..

 2. Странно. На ресурсе Пивничинфо почему то этой новости нет

Comments are closed.