юридична фірма

Категорія податкових спорів є найбільш складною навіть для професійного фахівця, специфіка вимагає постійно «тримати руку на пульсі». Велика кількість законодавчих актів, нормативних документів і спірних моментів в кожному з розглянутих випадків вимагає досвіду, постійного відстеження прецедентів і знань не тільки в загальноюридичній, але і в податковій площині.

З іншого боку, саме податкові злочини навіть при незначних сумах можуть мати досить серйозні наслідки. Самостійне ведення податкових спорів характеризується найбільш поширеними помилками, такими як неправильне формулювання позовної заяви і невірний вибір способу захисту, що загрожує неприємними наслідками.

Причини податкових спорів

Найбільш частими причинами ведення податкових спорів є правильність нарахування податків і зборів на прибуток, на додану вартість, на соціальні потреби і так далі. Тупиковими також можуть стати ситуації із законністю того чи іншого способу документального підтвердження або економічного обґрунтування.

Такі ж питання часто виникають з багатьох спірних податкових моментів. Тому вищеназвані причини в даному контексті відіграють головну роль – кваліфікованість спеціаліста зі спеціалізованих питань стає основою успішної справи з податкових спорів.

Співпраця з юридичною фірмою

Перше, з чого починається співпраця зі сторонньою юридичною фірмою – це ретельний аналіз фінансово-господарської документації. Він повинен показати всю складність ситуації, варіативність способів вирішення спору і в разі неможливості іншого виходу, прийняття як даності неминучості судового розгляду податкового спору. Головне, що повинні гарантувати профі клієнту – це спокій за свої юридичні справи і впевненість, що він знаходяться в вірних руках надійних фахівців з податків і адвокатів.

При підготовці документації проводиться ретельний аналіз всієї бази компанії на проблемній ділянці, аж до аудиторської перевірки, не повинно бути «підводних каменів», які не відомі фахівцям юридичної фірми. Тільки в такому випадку можна гарантувати дієвість всіх обговорених з клієнтом заходів по досягненню найвищої в даних обставинах мети. Крім цього, нерідко може знадобитися уникнення неприємних ситуацій з податковими спорами, проводячи підтримку по даному напрямку на всьому звітному періоду господарської діяльності компанії.