Промислові акумулятори; відмінне рішення, коли потрібно автономне або резервне джерело живлення. Існує безліч галузей, де АКБ з успіхом виконує поставлені завдання. Причому для кожної області доступно підібрати оптимальний тип батареї. Розглянемо, для яких цілей варто літій-іонні та нікель кадмієві акумулятори купити.

Технології зберігання енергії: де застосовують

Областей, де з успіхом експлуатуються промислові акумулятори, маса, розглянемо основні.

  1. Залізничний транспорт.

Залізничні акумулятори серії КН — найкраще рішення для різних умов і робочих навантажень. Вони відрізняються високою працездатністю в екстремальному режимі. Наприклад, двигун вийде запустити навіть при температурі до -40 градусів Цельсія.

  1. Альтернативна енергія.

Брак ресурсів і турбота про навколишнє середовище змушують шукати альтернативні джерела видобутку енергії. Це — вітрові енергетичні установки, сонячні електростанції. Для постійної роботи даних джерел, необхідно їх безперебійне електропостачання, яке з успіхом забезпечують літій-іонні та нікель кадмієві акумулятори. Багато споживачів вибирають саме літій-іонну батарею для домашньої електростанції.

  1. Телекомунікації.

АКБ знайшли широке застосування для безперебійного забезпечення енергією ретрансляційних веж операторів стільникового зв’язку. Провідні методики збереження електроенергії дозволяють уникнути збоїв у роботі навіть в аварійних умовах.

Крім перерахованого вище, промислові АКБ використовуються для міського, підземного і водного електротранспорту. Їх застосовують у гірничій промисловості для засобів зв’язку та аварійного живлення.

Компанія АДС виробник лужних акумуляторів і батарей в Україні

Спеціалізація нашої компанії — розробка інноваційних технологій зберігання енергії. Ми найбільший виробник лужних акумуляторів і батарей в Україні. Компанія «АДС» випускає виключно високоякісну технологічну продукцію, здійснює її ремонт та ТО.

Продукція, що випускається на нашому виробництві, відрізняється наступними перевагами:

  • довгий термін служби;
  • можливість експлуатації в екстремальних, складних умовах;
  • наявність сертифікатів якості;
  • найвища надійність.

На всю реалізовану продукцію надаються гарантійні зобов’язання (від 3 до 5 років залежно від типу АКБ). Перейшовши за посиланням, можна дізнатися ще більше інформації про технологію зберігання електроенергії https://ads.ua/ua.