Про це під час зустрічі з колективом установи повідомив заступник голови Сумської обласної ради Валерій Ісмаілов

Як інформує офіційний сайт Сумської облради, заступник очільника обласного депутатського корпусу познайомився з трудовим колективом, оглянув умови перебування пацієнтів у закладі, поцікавився ходом вакцинації, привітав медиків з їхнім професійним святом та представив колективу нового керівника. Виконувати обов’язки директора Свеського психоневрологічного інтернату буде Оксана Чайка.

«Підвищення рівня життя найбільш незахищених категорій людей перебуває на постійному контролі обласної влади, – заявив Валерій Шапазович. – Тому ми постійно відвідуватимемо заклади соціального напрямку, вивчатимемо проблеми і намагатимемося зробити все від нас залежне, аби покращити умови перебування пацієнтів і умови роботи працівників закладів».

На сьогодні на повному утриманні в інтернаті проживає 175 осіб, 150 яких – з інвалідністю. Загалом заклад розрахований на 185 ліжко-місць. Тут знаходяться особи похилого віку, які втратили здатність до самообслуговування та інваліди першої й другої груп, старші за 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду.

Колективом установи створені належні умови для проживання підопічних, приділяється значна увага по створенню відповідних умов для проведення дозвілля проживаючих. На належному рівні організоване й медичне обслуговування. Тут є кабінети лікаря, маніпуляційний, стоматологічний, фізіотерапевтичний, які оснащені необхідним обладнанням. Загалом медичні послуги надають 13 медпрацівників.

Разом із заступником голови обласних парламентарів до закладу приїхала депутат обласної ради, заступник начальника управління майном Інна Козачок. Вона розповіла, що останнім часом за сприяння депутатів обласної ради в інтернаті замінені вікна та інженерні мережі, проведені ремонти житлових, господарських та підвальних приміщень. Відбулася реконструкція харчоблоку із заміною технологічного обладнання тощо.

«Ми усі розуміємо, наскільки важливими є умови повноцінного перебування підопічних інтернату, – говорить Інна Козачок. – У сьогоднішніх непростих умовах реформ говорити про достатній рівень забезпечення людей усім необхідним для їхнього повноцінного життя, звичайно, не можна. Але влада усіх рівнів намагається приділяти цьому питанню максимальну увагу».

Під час обговорення питань, що стосувалися проблем установи, Валерій Ісмаілов пообіцяв всіляко сприяти у їхньому розв’язанні і надалі продовжувати опікуватися комунальним закладом.

1 thought on “В.о. директора Свеського психоневрологічного інтернату призначено Оксану Чайку

Comments are closed.

error: Content is protected !!