В селищній раді заявили, що дитячий садок по вулиці Бондарівка в Ямполі працюватиме і надалі

На черговій сесії селищної ради депутати від депутатської групи «Наш дім – Ямпіль» підняли питання недопущення закриття дитячого садочка по вулиці Бондарівка.

-Щодня до нас, як депутатів, звертаються люди з проханням не допустити закриття груп дитячого садочка, які знаходяться у приміщенні по вулиці Бондарівка, – зазначив голова групи Олександр Соломко. – При цьому про закриття груп не було жодної інформації, рішення приймались кулуарно у тайні від депутатів, що неприпустимо.

Заступник селищного голови Оксана Скварцова повідомила, що питання закриття зазначеного садочка не стоїть на порядку денному і селищна влада і не збиралась його закривати.

-Так, ми збирались по цьому питанню, заслуховували позицію батьків, але на даний час рішення про закриття садочка по вулиці Бондарівка немає. Є лише на літній період і то ми пішли назустріч батькам і у липні він буде працювати. Ми не говорили, що будемо його закривати, лише обговорювали, що можливо старші будуть ходити в «Малятко», можливо буде налагоджено підвіз, але ж потім прийшли батьки і ми вирішили питання садочка, – зазначила заступник селищного голови.

4 thoughts on “В селищній раді заявили, що дитячий садок по вулиці Бондарівка в Ямполі працюватиме і надалі

  1. але ж потім прийшли батьки і ми вирішили питання садочка – мамы и папы, берите на заметку. Только вы нужны сами себе, больше никому. Если надо пойти и отстоять – идите. Если дорого платить за воду, свет, газ – экономьте, ищите альтернативы, подстраивайтесь. Только так может быть все по делу, иначе просто атас

  2. Спасибо батькам которые пришли и отстояли садик, спасибо тем кто неравнодушный. Кроме вас ваши дети никому ненужны.

  3. Спасибо, что услышали родителей и оставили садик работать.

Comments are closed.