За перемогу в обласному конкурсі “Жінка року” в номінації “Жінка легенда” змагається наша землячка Олена Коваленко. Олена Григорівна балетмейстер, керівник хореографічного колективу “Альянс” Ямпільського районного центру культури та дозвілля. Під її керівництвом  в колективі “Альянс” навчається хореографії 60 дітей. Завдяки її  наполегливій праці танцювальний колектив став відомим не тільки в нашому районі, а й далеко за його межами.

Конкурс проходить в режимі інтернет-голосування, щоб підтримати номінантку слід перейти на сайт конкурсу http://molodii.sumy.ua/ та проголосувати за допомогою Вконтакте та Facebook.

3 thoughts on “Ямпільчанка бореться за звання “Жінка року”

  1. Поддерживаю. Ямполь всегда активно голосовал за земляков на подобных конкурсах, но слабо верится в обьективность подобного голосования. В конце концов победят сумчани – вот увидите(((

  2. Шановний Романе! В минулому році перемогу в даній номінації здобула представниця Ямполя. Тому потрібно активно голосувати, підключивши всіх ямпільчан.Голосувати можна кожного дня по три голоси. Система недосконала,але граємо за встановленими правилами.

  3. А что у нас достойные женщины работают только в отрасли культуры? Почему район представлен только в одной номинации? Кто подавал кандидатуры?!!!

Comments are closed.

error: Content is protected !!