Прогноз погоди на місяць: чи повернеться в Ямпіль спека?

Червень 2021 року запам’ятається мешканцям нашого селища досить нестійкою погодою. Особливо мова йде про його завершальну частину, коли в Ямпіль спочатку прийшла неочікувана спека, а потім її змінили ще більш неочікувані дощі. Щоб більше не дивуватись примхам погоди, ми радимо вам ознайомитись з прогнозом погода на місяць Ямпіль від синоптичного порталу pogodnik.com.

Тож, яким обіцяє бути липень для мешканців Ямпільського краю?

Синоптики прогнозують, що в Ямполі другий місяць літа буде доволі теплим, без різких похолодань та спекотних днів. Очікується, що максимальна температура повітря  вдень не перевищить 27 градусів, що, погодьтесь, досить комфортно для людей.

При цьому, нічна температура триматиметься на рівні 16-17 градусів і лише в окремі дні стовпчик термометра допускатиметься до 13-14 градусів. Це пов’язано передусім з дощовою погодою, яка установиться наприкінці другого місяця літа 2021 року.

Липень в Ямполі важко назвати дощовим, але дефіциту опадів також не планується. З 31 дня другого місяця літа, дощі прогнозують у 13. При цьому, мова йде про більш-менш рівномірний розподіл сонячних та дощових днів, що, погодьтесь, теж дуже важливо.

Сподіваємося, що погода у липні не принесе ямпільчанам неприємних сюрпризів у вигляді злив, поривів вітру та інших неприємних погодних явищ, як це було минулого року.

Де дізнатись погоду в Ямполі на найближчі дні?

Варто пам’ятати, що прогноз погоди на місяць дає лише загальне уявлення про погодні умови протягом зазначеного періоду. Навіть найсучасніші технології розрахунки погоди навряд чи зможуть дати точні данні на такий значний період. Тож, ми радимо вивчати прогноз погоди на найближчі дні і періодично заглядати на синоптичний портал pogodnik.com, який, як показує практика, дає найточніші данні серед ресурсів подібної тематики.

Відзначимо зручний інтерфейс порталу pogodnik.com, який дозволяє досить зручно і швидко переглядати прогнози погоди на будь-який період, як з стаціонарного комп’ютера, так і з вашого мобільного телефону.

Все вищевикладене говорить про те, що слідкувати за погодою у нашому селищі найкраще на синоптичному порталі pogodnik.com. З цим сервісом погода ніколи не стане сюрпризом для вас і ви завжди будете підготовленими до її примх. Переконайтесь у цьому самі – користуватись pogodnik.com зручно, приємно і корисно!