З порталом ubase.com.ua ви зможете взяти участь в аукціонах на право оренди комерційної нерухомості і отримати потрібні квадратні метри за найвигіднішими умовами.  оренда нерухомості ціна завжди буде прийнятною для вас і вашої справи, якщо ви скористуєтесь цим зручним сервісом.

Досить часто ми стикаймося з необхідністю придбання, або оренди того, чи іншого приміщення комерційного призначення. Ми звертаємося до власників таких об’єктів, але, як правило, отримуємо пропозиції, які важко прийняти через зависоку ціну. Річ у тім, що власники нерухомості схильні завищувати орендну плату, якщо орендодавець звертається до них самостійно. Вони здебільшого вважають, що якщо людина зацікавлена в їх об’єкті настільки, що самостійно виходить з пропозицією, то з нього можна отримати більше. Хоча у багатьох випадках вони самі знаходяться у пошуку орендодавця і покупця і готові заради них піти на значне зниження ціни.

Щоб не потрапити у таку незручну ситуацію, радимо вам розпочинати пошуки необхідної нерухомості з вивчення пропозицій, які вже оприлюднені орендодавцями. Ще краще використовувати такий інструмент, як аукціон на право оренди того, чи іншого приміщення, чи об’єкту нерухомості.

Практика показує, що багато підприємців знайшли найкращі умови для оренди саме останнім способом. Радимо вам скористатись ним, тим більше, що з спеціалізованим порталом ubase.com.ua це зробити дуже легко і швидко.

Перевагою порталу ubase.com.ua для вас є те, що з ним ви будете добре поінформовані про всі об’єкти нерухомості, які виставляються на продаж, або пропонуються в оренду. Ви можете запропонувати свою ціну, яка вас влаштовує і орендувати це приміщення за найкращими умовами.