Ямпіль.INFO оголошує  початок третього щорічного фотоконкурсу «Світ дитинства». До участі приймаються фотографії дітей віком до 12 років, що були зроблені в 2012-2013 роках.
Найкращі роботи, як завжди, будуть опубліковані на сторінках районної газети «Голос часу» та Ямпільської інтернет-газети. Зверніть увагу, що організатори посилили вимоги до якості конкурсних робіт, тепер вони будуть проходити відбір перед публікацією. Обов’язково будуть враховуватись: якість (не менше 1,2 мб) та сюжет фотографії.
Не приймаються на конкурс групові знімки, знімки надіслані без контактної інформації (ім’я дитини та одного з батьків, номер телефону та адреса місця проживання), знімки дітей, що мешкають не на території Ямпільського району.
За результатами конкурсу буде визначено три переможці: першого визначить конкурсна комісія, другого за результатами інтернет голосування, а третього за результатами голосування спеціальними купонами, що будуть надруковані в «Голос часу».
Конкурсні роботи слід надсилати з 8 квітня на електронну адресу: as-ua@yandex.ua. Прийом робіт завершиться 25 травня. Нагородження відбудеться 1 червня в Міжнародний день захисту дітей.

error: Content is protected !!